Wyzwanie na 30 Dni – Pompki

Podejmij wyzwanie w 30 dni

Wyzwanie na 30 Dni – Pompki. Jednym z najnowszych wyzwań jakie szukasz na wyszczuplenie ramion, jest wyzwanie push-up czyli pompki, które obiecuje przemienić twoje ciało w zaledwie 30 dni. Istnieje tak wiele różnych zmian typu „push-up” i „deski”, które można wykonać, kierując się konkretnymi celami i obszarami.

Pompki typu push-up to klasyczne ćwiczenia, które rzucają wyzwanie wielu grupom mięśni w ręce, plecy, klatkę piersiową i kręgosłup i budują ogólną siłę działania.

Pierwszy tydzień
Jest to łagodny okres rozgrzewki, który daje możliwość skupienia się na długim okresie czasu w kształtowaniu ciała. Konieczne jest znalezienie neutralnego położenia kręgosłupa z łopatkami wyrównanymi do górnej części pleców i pośladków. Ćwiczysz mięśnie pośladkowe, wciągnij mięśnie brzucha i utrzymuje biodra i jednym pionie. Najważniejsze jest regularne oddychanie. Zacznij od 12 pompek w poniedziałek a skończ w niedziele do 24 w niedziele, codziennie dodając po 2 pompki.

Tydzień drugi
Każdy, kto nawet nigdy nie uznał pompek za zabawną w przeszłości, w drugim tygodniu, zacznie cieszyć się wyzwaniem. Utrzymywanie motywacji jest prawdziwą drogą do sukcesu. Większość ludzi w drugim tygodniu zaczęła doceniać czynnik wygody tego oldschoolowego ruchu, ponieważ można to zrobić w dowolnym czasie i miejscu w jakimkolwiek ubraniu. Zacznij od 24, a skończ na 34 w niedzielę.

Tydzień trzeci
W trzecim tygodniu należy się spodziewać kryzysu, ponieważ liczba pompek rośnie, a niektóre osoby walczą i myślą, że nie są w stanie ukończyć. Jeśli jednak ktoś potrzebuje odpoczynku, lepiej zrobić to w krótkim czasie. Zacznij od 34, a skończ na 44 w niedzielę.

Tydzień czwarty
W ciągu 4 tygodnia liczby docelowe wzrosły wyżej i wielu ludzi odkryło, że pora dnia naprawdę ma znaczenie, ponieważ łatwiej im było wykonywać powtórzenia rano niż wieczorem.Zacznij od 44, a skończ na 54 w niedzielę.

Ponieważ oddychanie jest kluczem w tym ćwiczeniu, technika wykonania tego powinna być przestrzegana zgodnie z moją sugestią, aby odetchnąć głęboko, a następnie wydychać powietrze, gdy jesteś na dole pompki. Skoncentrowanie się na oddechu pomoże odciągnąć od pieczenia w ramionach.

Ostatnie dwa dni
Przejście od 54 powtórzeń do 60 w ciągu trzech dni jest naprawdę trudne. Dzielenie głównego celu na dwa zestawy 30 pompek to dobre rozwiązanie. Wykonanie pięćdziesięciu pompek sprawi, że będziesz dumna, a nawet więcej, będziesz szczęśliwa, że to wykonałaś! Nigdy nie powinnaś myśleć, że nie możesz tego zrobić.

Po tym wyzwaniu uzyskasz lepszą postawę, neutralną pozycją kręgosłupa w treningu, i zaczniesz robić to w swoim codziennym życiu. Wzmocnisz ramiona i zlikwidujesz fałdki na nich.

Jeśli uznasz to za przydatne, rzuć wyzwanie znajomym udostępniając dalej.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk