Napraw swoje Kolana – Przepis

Kolana - przepis na bolące kolana

Napraw swoje Kolana – Przepis. Najważniejszymi stawami w całym ciele są nasze kolana, bez wątpienia to one wspierają nas, byśmy stali prosto i chodzili. Również kolana są ważne i kluczowe dla biegu, chodzenia, siedzenia i wielu innych ruchów, które wykonujemy każdego dnia.
Zapalenie tych stawów może znacznie utrudnić i zmniejszyć naszą mobilność. W przypadku zapalenia tych stawów, musisz działać szybko, ponieważ jest to jedyny sposób na uniknięcie szkód, które można im wyrządzić.
W tym artykule chciałam pokazać wam bardzo ważne naturalne lekarstwo, które jest w stanie ukoić ból kolana w ciągu kilku minut. Ale pamiętaj, że ból kolana może być spowodowany nadwagą, urazami, nadmiernym wysiłkiem i zapaleniem stawów.

Tutaj Kliknij i zapisz się na metamorfozę!

Spójrz na przepis poniżej.

Składniki:

2 żółtka jaj
2 łyżeczki soli
Bandaż elastyczny

Instrukcje:

Rozmieszaj żółtko i wymieszaj je z solą!

Jak tego użyć?

Nałóż odrobinę mieszanki na bawełnianą podkładkę i nałóż ją bezpośrednio na bolące kolano, a następnie dociśnij elastycznym bandażem. Podkładka bawełniana powinna pozostać tam przez 2 godziny, aby działać. Powinnaś stosować tę metodę kompresując 4 razy dziennie!

Jak to działa?

Ból powstaje w wyniku zapalenia, a zapalenie można ukoić za pomocą magnezu, który jest obecny w dużych ilościach w soli. Żółtka jaja zawiera wiele białek i minerałów, które są w stanie przejść przez naszą skórę i wzmocnić nasze tkanki, więzadła i kości. Kiedyś nie było żadnych maści czy tabletek przeciw bólowych. Ludzie stosowali na wszystkie bóle naturalne środki np. zioła.

Mam dla was ponad 200 przepisów i wszystkie te przepisy bede  zamieszczała w sekcji „ Zdrowe Koktajle „ które znajdziesz koło sekcji Blog.

Zalecenia:

Istnieje również inny i skuteczny sposób leczenia i łagodzenia bólu w kolanie, umieszczając na nim lód na krótki okres. Zastosuj pakiet lodu maksymalnie 5 razy dziennie. Pomocne może być także masowanie kolan za pomocą olejku z musztardy. Dzięki temu masażowi ukoisz stan zapalny i poprawisz krążenie. Jeśli nic nie pomoże to warto zrobić sobie rentgen i zgłosić się do lekarza!

Tutaj Kliknij i zapisz się na metamorfozę!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk