Cellulit Jak się pozbyć z NÓG – Porady

cellulit i problemy nóg

Cellulit Jak się pozbyć z NÓG – Porady. Kiedy przygotowujesz świeży napar kawy dla ciebie i twoich przyjaciół, wyrzucasz fusy z kawy. Ale nie jesteś obeznana z faktem, że fusy z kawy mogą być bardzo przydatne i mogą być używane do wielu różnych celów. Następnym razem, gdy przygotujesz nowy napar z kawy, połóż fusy na kartce papieru i pozwól im wyschnąć lub włóż je do piekarnika, aby przyspieszyć proces.

Do każdego sposobu usuwania cellulitu musisz dodać trening, a efekty będą niesamowite.

Dodaj to tego moje koktajle Kliknij Tutaj i do lata będziesz świetnie wyglądać.

Możesz ich używać jako naturalnego substytutu mydła, eksfoliatora i wielu innych rzeczy!

Włosy

Weź suchą miazgę z kawy i wcieraj ją w skórę głowy, fusy z kawy odżyją Twoje włosy i utrzymają je w zdrowiu i blasku. Spłucz po 2-3 minutach.

Neutralizują Zapachy

Jeśli twój kosz na śmieci lub twoja lodówka ma nieprzyjemny zapach,  połóż odrobinę suchej kawy na papierze i włóż do środka na kilka dni, na pewno zapach zniknie!

Wielki substytut mydła

Jeśli niespodziewanie zabraknie Ci mydła, możesz zamiast tego użyć suchej kawy, który usunie stary naskórek lub brud ze skóry.

Wyeliminuj ciemne worki pod twoimi oczami

Wymieszaj oliwę z oliwek z fusami z kawy i przetrzyj ją pod oczami, jeśli chcesz uwolnić się od ciemnych worków pod oczami.

Doskonały środek do usuwania cellulitu

Głównym składnikiem kawy jest kofeina, a sucha kawa ma jej dużo. W wielu komercyjnych produktach antycellulitowych kofeina jest jednym z głównych składników, co oznacza, że ​​można w tym celu użyć suchej kawy. Po prostu utwórz mieszankę oliwy z oliwek i suchej kawy i przetrzyj ją bezpośrednio na te obszary, aby pozbyć się cellulitu. Zrób taki zabieg 3 – 5 razy w tygodniu.

Odpycha mrówki

Jeśli widzisz mrówki w swoim domu lub na podwórku, możesz posypać trochę suchą kawą i już się nie pojawią, ponieważ mrówki nie mogą znieść zapachu kawy.

Do czyszczenia

Zamiast używać produktów komercyjnych, które mogą kosztować dużo, aby oczyścić garnki i wiele innych powierzchni w domu, możesz użyć suchej kawy, która jest idealnym i naturalnym zamiennikiem tych produktów. W czasie lata osy i komary mogą być dość irytujące, a jeśli chcesz im zapobiec po prostu pocierać suchą kawą na nogach i dłoniach, będą trzymać się z dala od ciebie, ponieważ nie mogą znieść zapachu kawy.

Zapobiegaj  przed drapaniem mebli przez koty

Koty również nienawidzą zapachu kawy, więc jeśli chcesz trzymać je z daleka od mebli i nie dopuścić do ich zarysowania, po prostu posyp je odrobiną fusów z kawy.

Odpychaj ślimaki

Nie chcesz ślimaków na swoim podwórku lub w ogrodzie? Wystarczy posypać trochę suchą kawą i nie wrócą.

Do każdego sposobu usuwania cellulitu musisz dodać trening, a efekty będą niesamowite.

Dodaj to tego moje koktajle Kliknij Tutaj i do lata będziesz świetnie wyglądać.

Tutaj kliknij po swój plan treningowy!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk