20 Minut Treningu Na Plecy i Nogi – Najlepsze Ćwiczenia – Gosia Klos

Cwiczenie na plecy

20 Minut Treningu Na Plecy i Nogi – Najlepsze Ćwiczenia – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Wraz ze zdrową i zbilansowaną dietą, odpowiedni zestaw ćwiczeń fizycznych do skutecznego odchudzania ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia celu.

Być może brzmi to zbyt fantastycznie, ale nawet kilka dodatkowych kilogramów, nie wspominając o rozwoju początkowych stadiów otyłości, może przyczynić się do powstania negatywnego wpływu na ogólny stan zdrowia organizmu.

Jest to szczególnie niebezpieczne, ponieważ większość dodatkowego ciężaru przekształca się w głębokie warstwy tłuszczu trzewnego, którego rezerwy opasują wszystkie narządy wewnętrzne i wpływają na funkcjonalność ich pracy, co często prowadzi do zwiększonego ryzyka udaru i zawału serca.

Dziś proponuję Ci wypróbowanie tego skutecznego 20-minutowego treningu nóg i tułowia, aby pozbyć się nadwagi i wzmocnić sylwetkę.

Ten 20-minutowy trening pozwoli Ci schudnąć więcej niż nawet długie godziny na siłowni.

Nie czekaj na lepszy moment, załóż odzież sportową i wypróbuj GO, a już po miesiącu zobaczysz świetne efekty:

1.Przeskoki na boki.

To ćwiczenie możesz wykorzystać jako rozgrzewka przeskakując na boki w lekkim skłonie. Przez 3 minuty przeskakuj na boki dotykając dłonią podłogi. Pilnuj plecy i głowę.

Nogi i plecy trening w domu

2.Ćwiczenie na plecy leżąc na brzuchu.

W tym ćwiczeniu można zrobić wiele kombinacji. Wszystko zależy od wytrenowania i mocnych pleców czy ramion. Na początek wystaczy, że podniesiesz górną część ciała, a po 3 tygodniach dołącz sobie dolną częśc. Zrób po 10 powtórzeń an stronę!

Plecy cwiczac na brzuchu

3.Skłony do przodu na jednej nodze.

Moje ulubione ćwiczenie, które zawsze sobie ćwiczę przy treningu z plecami. Możesz zamiast sztangi, trzymać hantelki po 1 kg. Zrób 10 powtórzeń 4 serie na każą nogę.

Skłony do przodu na jednej nodze

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk