JAK ZMNIEJSZYĆ ROZMIAR TALII BEZ DIETY

JAK ZMNIEJSZYĆ ROZMIAR TALII BEZ DIETY. Dzisiaj przedstawię kilka niesamowitych wskazówek, które pomogą Ci w krótkim czasie zmniejszyć rozmiar talii. Utrata tłuszczu z brzucha jest trudnym procesem – wymaga dużo ciężkiej pracy i poświęcenia, a może zająć dużo czasu, czego niektórzy po prostu nie mają. Istnieją jednak skróty – te kilka wskazówek zwiększy metabolizm i spali tłuszcz z brzucha w krótkim czasie!

PIJ DUŻO WODY

Picie odpowiedniej ilości wody jest bardzo ważne dla utraty wagi. Zdaniem ekspertów musisz codziennie pić co najmniej pół litra wody przed posiłkami. Woda utrzyma prawidłowy metabolizm i zmniejszy apetyt, który jest niezbędny do utraty wagi.

Dodaj sobie cytrynę i imbir, można wrzucić owoce.

ĆWICZENIA

Jeśli chcesz zmniejszyć rozmiar talii, musisz regularnie ćwiczyć. Nie potrzebujesz wiele – po prostu znajdź odpowiednie ćwiczenia i zrób je 5 razy w tygodniu, aby uzyskać najlepsze wyniki. Możesz zgłosić się do mnie i razem poćwiczymy online w domu. Kliknij Tutaj i Działaj.

UNIKAJ CUKRU I DESERÓW

Tak, wszyscy uwielbiają desery, ale cukier jest twoim wrogiem, gdy próbujesz schudnąć. Ze względu na swoją figurę musisz unikać deserów i słodkich przysmaków. Czasami można je zjeść, ale spożywanie cukru często nie przynosi dobrego wyniku.

Detox

Zrób sobie w weekend 2 dniowy detox kliknij tutaj po taki jeden i przez cztery tygodnie w weekendy dobrze się oczyścisz.

Owce i warzywa

Na obiad zrób sobie 200 g warzyw i 100 g ryby przez tydzień czasu. Plus ten detox co podałam link u góry i efekt będzie fantastyczny.

Cierpliwość

Największym problemem jest u was brać cierpliwości i wytrzymałość. 2-3 miesiące i koniec przygody z odchudzeniem, a efekt jo-jo gwarantowany. U mnie na treningach jest wycisk i motywacja, gdzie nigdy się ni poddasz. Napisz do mnie i zacznij już dziś.

Pasy wyszczuplające

Najlepszym na wyszczuplenie tali są pasy, które zakładasz podczas treningu lub spania. Wszystkie moje zawodniczki startujące w zawodach i te które się odchudzają zakładaj taki pas. Więc warto spróbować.

Pracując na swój stan fizyczny i wygląd pracujesz nie w ciągu 2-4 dni, to się dzieje w ciągu kliku miesięcy lub lat. Wszystkie diety czy treningi muszą być dobrze przygotowane, ale nie myśl, że schudniesz w ciągu 2-4 dni czy 2 miesięcy bez efektu jo-jo.

Jeśli i ty chciałabyś naprawdę przejść metamorfozę mentalną i fizyczną na długie lata to napisz do mnie

KLIKNIJ TUTAJ.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk