Uda – Biodra – Pośladki – VIDEO

Trening na uda, pośladki i biodra - Gosia Klos

Uda – Biodra – Pośladki – VIDEO. Dziś zacznę ten artykuł od wpisu jakie mamy korzyści z treningów, bo wiele z was o tym zapomina. Myślicie, ze wszystko dieta zrobi za was lub tabletki suplementacyjne. One nie dość, że uszkodzą wam wątrobę, to nie schudniecie, a przytyjecie jeszcze raz tyle. Miałam kiedyś podopieczna, która non stop kupowała nowe tabletki na odchudzanie, które wyszły na rynek i były reklamowane w telewizji. Po 3 miesiącach stosowania, znalazła sie na pogotowiu z ostrym zapaleniem wątroby, którą musi leczyć do dziś.

Zgłosiła się do mnie po pomoc o treningi online i ćwiczymy już pół roku. Bez diety ze zdrowym odżywianiem ciśniemy do przodu. A ty kiedy zaczniesz? To Twoje zdrowie >>>kliknij tutaj<<<  i działaj!

7 korzyści z regularnej aktywności fizycznej. 

  1. Utrzymuje ciało w dobrej kondycji
  2. Zwiększa popęd seksualny i satysfakcję
  3. Zwiększ swój układ odpornościowy i zdrowie psychiczne
  4. Zmniejsza stres, ryzyko przed atakiem serca i raka
  5. Daje ci zaufanie i działa na korzyść twojej starości
  6. Utrzymuje twój umysł otwarty, przedłuża twoje życie
  7. Pomaga zrzucić wagę, obniża nadciśnienie i ryzyko cukrzycy

Ile ćwiczeń wystarczy, aby schudnąć?

Najlepszy czas na trening to około 45 do 60 minut, ale zmienia się on z osoby na osobę i zależy od tego, jaką wagę chciałbyś stracić i jakie masz już choroby. Ilekroć chcesz schudnąć, ćwicz przez co najmniej 200 minut (więcej 3 godzin) w tygodniu, korzystając z treningu o umiarkowanej intensywności >>>kliknij tutaj<<<  i działaj!

Te 2 Video jest generalnie dla osób początkujących, ale osoby które już ćwiczą mogą dodać obciążenia na nogi lub zwiekszyć ilośc powtórzeń w danym ćwiczeniu. Zrób najpierw 1 video, a pózniej 2 i tak dwa razy. Dzialaj!

 

 

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk