Wyeliminuj tłuszcz brzuszny tylko przez spożywanie jednej rzeczy

śniadanie i jaja

Wyeliminuj tłuszcz brzuszny tylko przez spożywanie jednej rzeczy. Jedz te Produkty na śniadanie, a zobaczysz co się stanie. Wszyscy powinniśmy wiedzieć, że śniadanie jest najważniejszą rzeczą i nie powinniśmy tego pominąć. Nawet jeśli jesteśmy w trakcie diety odchudzającej, powinniśmy spożywać zdrowe śniadanie z odpowiednimi składnikami odżywczymi. Jedno z badań przeprowadzonych w 2008 r. Wykazało, że można wyeliminować tłuszcz brzuszny tylko przez spożywanie jednej rzeczy – jaj.

„Śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem, kolację oddaj wrogowi” – tą zasadę  znam od wczesnego dzieciństwa. Coraz częściej w zabieganym i zapracowanym świecie ten najważniejszy posiłek zjadamy w pośpiechu, często dopiero w drugiej połowie dnia.

Każde śniadanie zawierające dużą ilość białek, które dają poczucie spokoju, dzięki czemu można poczekać na lunch. Zaleca się, aby w pierwszym posiłku w ciągu dnia wprowadzić 20 g białka. 1 jajko zawiera około 6 do 7 g białka. Dlatego należy spożywać jajka na śniadanie.

Możesz zjeść jedno jajko na twardo, gdy czujesz się głodna lub chcesz jeść przekąskę. Do byłaby całkiem zdrowa przekąska. Jest również łatwy do przygotowania. Jajko ma niewielką ilość kalorii, ale z gwarancją Ci sycenie do następnego posiłku.

Kliknij tutaj po plan diety i treningu.

Zalecam: Jedz jedno jajko na twardo i jedno jabłko. Oboje mają około 160 kalorii. Ten posiłek powinien wystarczyć, aby trzymać cię z dala od niezdrowej żywności, takiej jak przetworzone posiłki i żywność z dużą ilością cukru.

Wyeliminuj tłuszcz brzuszny tylko przez spożywanie jednej rzeczy. Urozmaicenie jest jednym z podstawowych warunków prawidłowej diety zapewniającej odpowiednią podaż wszystkich składników pokarmowych. Dotyczy to doboru produktów spożywczych i zastosowanych różnorodnych technik kulinarnych. Różnorodność potraw sprawia, że chętniej spożywasz posiłek, ale sztuką jest tą dietę ułożyć w odpowiedni sposób. Dlatego większość z was ma efekt jo-jo i wraca do złych nawyków.

Od ponad 5 lat jestem na etapie robienia testów na swoim ciele w związku z jedzeniem i treningami, a wyniki są zaskakujące. Zostały mi jeszcze 2 miesiące testu i wszystko opiszę na blogu. Nikt tego w Polsce jeszcze nie zrobił, bo na takie testy jest potrzebny czas i ćierpliwcść, pieniądze. Mam już końcówkę i dla mnie osobiście dużo mi ułatwiło w pozbyciu się tkanki tłuszczowej w róznych warunkach i różnych miejscach i każde opiszę szczegółowo. 

Planując jadłospis czy dietę w każdym wieku, należy uwzględnić produkty ze wszystkich podstawowych grup produktów, obejmujących: produkty zbożowe; warzywa i owoce; mleko i produkty mleczne; mięso, drób, ryby, wędliny, jaja, nasiona roślin strączkowych, orzechy; tłuszcze (w ograniczonej ilości). Niezależnie do choroby w  codziennej diecie  powinny znaleźć się produkty ze wszystkich wymienionych grup.

Dodatkowym sukcesem jest oczywiście ułożony trening z odpowiednim tempie na spalanie tłuszczu, wzmocnienie mięśni czy kondycji.

Sukces ma wiele ojców i wiele matek. Musisz wierzyć w ten cel i on nie bierze się ze szczęścia. On bierze się od porażki do porażki, aż osiągniesz swój cel. Życie jet piękne i trzeba być pozytywnej myśli.  Jeśli nie wiesz jak trenować to zapraszam do współpracy na treningi online Skype. Razem możemy dużo, motywacja i wycisk jest Gratis. Kliknij Tutaj!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk