Twój Brzuch jest duży, a nie jesteś Otyła? Ten napój Ci pomoże

cytryna i picie wody na brzuch

Twój Brzuch jest duży, a nie jesteś Otyła? Ten napój Ci pomoże. Ta woda  to pyszny sposób na nawodnienie i szybką utratę tłuszczu z brzucha. Ponieważ jesteś nawodniona, czujesz się pełna. Plus, cała woda pomaga wypłukać toksyny.

Przepis na cudowną wodę;

Tak więc, jeśli masz duży brzuch, a nie jesteś otyła  jest to idealne narzędzie do napędzeniu metabolizmu, nadania energii i odświeżenia poranka.

Składniki:

2-3 duże cytryny, cienkie plasterki
1 Ogórek, cienko pokrojony
18–20 liści mięty
1 / 2–1 łyżki imbiru
1 litr wody

Przepis.

Dokładnie umyj wszystkie owoce i warzywa, a następnie pokrój w plasterki cytrynę i ogórek. (Jeśli nie masz krajalnicy, sugeruję zakup jednego, jeśli planujesz to robić kilka razy w tygodniu.
Napełnij pojemnik składnikami i  wodą.
Pozostaw w lodówce na noc i ciesz się napojem w ciągu dwóch dni.
Jeśli pijesz 1 litr wody w dniu 1 dnia, możesz uzupełnić znowu dzbanek z produktami i zostawić na noc (wystarczy dodać więcej imbiru). Liście mięty zaczną słabnąć po około 2 dniach moczenia.

Zalety składników na Twój brzuch:

Cytryna: Cytryna jest zbyt dobrym źródłem alkalicznym, pomaga zrównoważyć stopnie pH, wspomaga odchudzanie. Zestresowana wątroba nie będzie metabolizować tłuszczu w sposób efektywny i zostanie osadzona wokół brzucha.

Sukces ma wiele ojców i wiele matek. Musisz wierzyć w ten cel i on nie bierze się ze szczęścia. On bierze się od porażki do porażki, aż osiągniesz swój cel. Życie jet piękne i trzeba być pozytywnej myśli.  Jeśli nie wiesz jak trenować to zapraszam do współpracy na treningi online Skype. Razem możemy dużo, motywacja i wycisk jest Gratis. Kliknij Tutaj!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk