Wyeliminuj cienie i zmarszczki pod oczami w prosty sposób

Maseczka na twarz - przepis

Wyeliminuj cienie i zmarszczki pod oczami w prosty sposób. Wiele kobiet na całym świecie używa specjalnych produktów do pielęgnacji skóry twarzy, aby spowolnić proces starzenia. Istnieją również różne produkty do pielęgnacji skóry, które mogą zmniejszyć wygląd ciemnych plam, zmarszczek, cienie, trądzik i zaskórniki, ale większość tych produktów jest nieskutecznych i jest bardzo kosztowna, a także może przynieść krótkoterminowe korzyści.

Są tacy, którzy przechodzą operacje, by wyglądać ładniej i młodziej. Ale mam naturalne środki, które były używane przez wiele stuleci i były znane nawet w czasach starożytnych więc warto spróbować.

Tutaj kliknij po swój pakiet treningowy.

Profil zdrowotny sody oczyszczonej

Soda oczyszczona zawiera jedną z najsilniejszych właściwości antybiotycznych, przeciwutleniających i przeciwzapalnych, dzięki czemu jest w stanie zapewnić tysiące korzyści zdrowotnych, a wśród najważniejszych są:

  • Powolne starzenie się twarzy – nawilża skórę i odmładza ją poprzez zwiększenie produkcji kolagenu, dzięki czemu jest w stanie zwalczać również wolne rodniki.
  • Eliminuje infekcje dróg moczowych – Może łatwo pozbyć się bakterii, odpadów i toksyn nagromadzonych w organizmie, co może spowodować wiele szkody dla ogólnego stanu zdrowia, a tym samym poprawić również zdrowie jelit.
  • Walczy z próchnicą zębów i wybiela zęby – jest w stanie wybielić zęby i wyeliminować bakterie stomatologiczne.
  • Neutralizuje kwasy w organizmie – Jest to jeden z najbardziej skutecznych leków zobojętniających kwas żołądkowy!

Przepis; Składniki:

1/2 cytryny
1/2 szklanki wody
1/2 Sody Oczyszczonej
1 łyżeczki Octu jabłkowego
1 łyżka Miodu

Wyciśnij sok z połówki cytryny, włóż do szklanki z wodą i dodaj resztę składników. Następnie dobrze wymieszaj, aby uzyskać jednorodną mieszaninę. Następnie użyj tej mieszaniny do oczyszczenia skóry, nakładając ją na twarz i pozwalając jej zostać przez całą noc, a następnie rano z zimną wodą delikatnie opłucz twarz.

Trzymaj to przez miesiąc, rób to co wieczór przed pójściem spać, efekty na pewno Cię zachwycą!

Tutaj kliknij po swój pakiet treningowy.

Pamiętaj, że jeśli jesteś uczulona na jakiś składnik to skontaktuj się ze swoim dermatologiem aby potwierdzić zastosowanie tego eliksiru.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk