Masz Ogromną Oponkę – Te naturalne środki opróżnią twój BRZUCH

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk

Masz Ogromną Oponkę – Te naturalne środki opróżnią twój BRZUCH. Jeśli masz problemy trawienne po ciężkim posiłku, najprawdopodobniej żołądek i jelita są pełne. Jest to najczęstszy powód wzdęcia, ciężkiego posiłku lub przejadania się lub po prostu nie ćwiczysz i jesz przetworzone rzeczy, które powoduje trudności z trawieniem.

Ale są ludzie, którzy cały czas czują się wzdęci, więc ich układ trawienny musi być bardzo obciążony. Eksperci twierdzą, że wzdęcia powstają w wyniku uwięzienia gazów w żołądku, co ma miejsce po spożyciu niektórych pokarmów lub pożywienia i oczywiście bez treningi nic nie osiągniesz. Będzie efekt jo-jo.

Tutaj kliknij po swój trening.

Wzdęcia są często pomijane jako coś nieistotnego, ale mogą być oznaką poważniejszego problemu lub problemu zdrowotnego, dlatego trzeba go rozwiązać w odpowiednim czasie.

Oto 5 najczęściej występujących problemów zdrowotnych, które mogą powodować wzdęcia:

Odwodnienie

Jeśli twoje ciało jest odwodnione, może objawiać się kilkoma różnymi objawami, które obejmują również wzdęcia. Pij co najmniej 6-8 szklanek wody dziennie, a ten problem zostanie rozwiązany.

Za dużo węglowodanów

Jeśli Twoja dieta w dużej mierze zależy od węglowodanów i cukrów, nie jest niespodzianką, że czujesz się cały czas napuchnięta. Zmniejsz spożycie tych szkodliwych składników i zamiast tego zacznij jeść więcej owoców i warzyw. Jeśli cierpisz na zaparcie, w twoim żołądku są uwięzione gazy i to powoduje, że jesteś nadęta. Aby rozwiązać ten problem, zwiększ spożycie pokarmów bogatych w błonnik, ale rób to stopniowo, aby sytuacja nie uległa pogorszeniu, a nie rozwiązaniu.

Jesz za szybko

Jedząc szybko, spożywasz dużo jedzenia z pokarmem, a nie przeżuwasz prawidłowo, co prowadzi do niestrawności i wzdęć. Weź mniejsze ugryzienia i powoli żuj!

Stres

Wysoki poziom stresu może również prowadzić do wzdęcia, ponieważ kiedy mózg jest zestresowany, zakłóca działanie układu trawiennego.

Helicobacter pylori

Pylori to bakteria, która znajduje się w wyściółce żołądka,  jeśli przerośnie, może powodować wiele problemów, w tym wzdęcia, niewyjaśnione utratę masy ciała, wrzody żołądka, wrzody dwunastnicy, bolesność, nudności i zgagę. Poniżej znajdziesz najskuteczniejsze naturalne leki na przerost H. pylori, które można leczyć antybiotykami, ale naturalne podejście jest bardziej wskazane:

Probiotyki

Probiotyki są polecane przez wszystkich ekspertów w dziedzinie zdrowia w odniesieniu do każdego problemu trawiennego znanego medycznej społeczności. Jest również bardzo korzystny z przerostem H. pylori.

Miód Manuka

Miód z Manuka jest silnym środkiem przeciwbakteryjnym i zniszczy każdą bakterię znajdującą się w twoim żołądku. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy go spożywać trzy razy dziennie.

Sok żurawinowy

Według grupy chińskich naukowców sok żurawinowy może obniżyć liczbę bakterii w organizmie o 14%.

Zielona herbata jest również korzystne w leczeniu H. Pylori.

A jeśli Twoim głównym problemem są wzdęcia, oto lekarstwo, które pomoże ci go wyeliminować:

Aby go przygotować będziesz potrzebować:

1 cytryna
1 łyżka startego imbiru
1 ogórek
pęczek pietruszki
1 łyżka żelu Aloe Vera
1/2 szklanki wody

Wrzuć wszystko do blendera i miksuj, aż mieszanina będzie jednorodna. Wlać lekarstwo do szklanki i natychmiast wypić.

Tutaj kliknij po swój trening.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk