Dzięki 2 składnikom usuniesz pasożyty i tłuszcz – Kliknij w obrazek

nasiona chia i przepis an brzuch

Dzięki 2 składnikom usuniesz pasożyty i tłuszcz – Kliknij w obrazek. Pasożyty to organizmy, które rozwijają się w naszym ciele, zaczynają żerować na jedzeniu, które spożywamy i powodują uszkodzenia naszych komórek. Mogą występować w różnych kształtach i formach i są najczęściej spotykane je w jelitach. Jeśli nie zauważymy ich na czas, mogą siać spustoszenie na całym naszym organizmie i powodować wiele komplikacji zdrowotnych. Ale skąd możesz wiedzieć, czy masz pasożyty?

Pierwszym sygnałem jest głód cukru, jeśli nagle masz niewytłumaczalne pragnienie słodyczy, twoje ciało może być pełne pasożytów. Ale co dalej? Musisz natychmiast przestać jeść słodycze. Nadmiar cukru prowadzi do nadmiaru śluzu w organizmie i jest to doskonałe podłoże dla pasożyta. Następnym krokiem jest ich wyeliminowanie w najłatwiejszy sposób.

Przygotowałam najbardziej skuteczny i naturalny środek przeciw pasożytom, który pozbędzie się z Twojego ciała. Oprócz spożywania następujących środków należy przestać spożywać słodycze, o których już wspomniałam.

TUTAJ JEST TO, CO POTRZEBUJESZ:

100 g siemienia lnianego
10 g suchych ząbków goździka 

Po prostu zmieszaj oba składniki w drobny proszek i twoje lekarstwo jest już gotowe. Weź 3 łyżki tego leku każdego ranka trzy dni z rzędu. Możesz go dodać do śniadania lub skonsumować samodzielnie. Zrób 3-dniową przerwę i spożywaj ją ponownie przez 3 dni. Powtarzaj ten przepis przez 30 dni, a twoje ciało zostanie oczyszczone ze wszystkich pasożytów. Możesz powtórzyć proces kilka razy w roku.

Tutaj kliknij i zapisz się na swój trening, który możesz połączyć z tym napojem, a będzie rewelacyjny efekt.

Nie wystarczy sama dieta czy napój! Musi być dieta. Zobacz zdjęcie pani, która tylko stosowała same napoje! Wyglada okropnie! Nie zainwestowała w trening, ale za to teraz musi zainwestować w operacje, bo skóry jest bardzo dużo i jej bardzo przeszkadza w normalnym życiu! Nikt jej nie uświadamiał o takich problemach, kiedy zaczynała swoją przygodę z odchudzaniem.

Pamiętaj o treningu on musi być 3-5 razy w tygodniu. Najlepiej ze specjalistą, trenerem osobistym z doświadczeniem, a nie po kursach czy wystartowaniu dwa czy trzy razy w zawodach Bikini. Jest teraz bardzo dużo spryciarzy, którzy kombinują jak zarobić szybko i kosztem waszego zdrowia. Tacy „specjaliści” mogą narobić więcej szkody niż sobie wyobrażasz.

Tutaj kliknij i zapisz się na swój trening.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk