Woda Utleniona – Lek na Wszystko – Zobacz co się Stanie jak jej Użyjesz – Tani sposób

Zastosowanie wody utlenionej jest ogromne i mało kto o tym wie, że to skuteczna i tania metoda tak jak z sodą oczyszczoną.

Woda Utleniona – Lek na Wszystko – Zobacz co się Stanie jak jej Użyjesz – Tani sposób

Już dawno maiłam artykuł napisać o wodzie utlenionej, ale zawsz mnie prosiliście o ćwiczeniach. Jest rewelacyjna do wkrapiana do uszu, po kropelce i bakterie znikają czy zapaleń ucha. To wypróbowałam na sobie i rodzinie.

Można używać do smarowania na bolące pieczy czy stawy, do płukania przy bólach gardła. Wyczytałam też, że można rozcieńczyć z wodą i podlewać rośliny, aby pozbyć się grzybów w korzeniach. Ktoś z was tą metodę próbował? Daj znać w komentarzu.

Zastosowanie wody utlenionej jest ogromne i mało kto o tym wie, że to skuteczna i tania metoda tak jak z sodą oczyszczoną. Ma działanie antybakteryjne stąd możliwości jej stosowania w szelkom zakresie. Niszczy pasożyty świerzbu.

Przepis dla ciebie tani i prosty i tani.

Jeśli masz zapalenie ucha to stosuj 1 kroplę 3 rży dziennie. Możesz również zrobić 1 kropla na szklankę wody, a twoje komórki będą mega dotlenione.

Dwa lata temu nasz psiak coś zjadł na spacerze i po paru godzinach widać było, że psiakowi coś dolega. Świetna jest wtedy woda utleniona na wywołanie wymiotne u psa, gdy on coś nieodpowiedniego połknie.

Rozcieńczyć z wodą najlepiej letnią 1 kroplę na 100 ml i strzykawką wstrzykiwać do pyska psa. Odczekać kilka minut i powtórzyć zabieg. Ma to na celu zmusić pieska do wymiotów. Ja po takim zabiegu podaje jeszcze wit K. To jest bardzo szybka reakcja i zatrucie psa, ale konieczna jest wizyta u weterynarza czy piesek wszytko wymiotował itd.

Kolejna metoda i dawkowanie to płukanie gardła.

1 łyżeczka na pół szklanki ciepłej wody; do ucha jak boli czy jest zatkane woskowiną;

1/2 buteleczki soli fizjologicznej i 5 kropli wody utlenionej nabieram do strzykawki o pojemności 2 ml i połowę zawartości daję do jednej dziurki od nosa, a drugą połowę do drugiej. Poleżeć parę minut i zobaczysz jak pięknie oczyszcza zatoki.

Oczywiście trzeba wypróbować na sobie czy działa i stosować w miarę możliwości. Napewno u nas działa w różnych przypadkach, ale każdy jest inny. Daj znać jak ty stosujesz u siebie.

Udostępnij dalej ten artykuł. Dziękuje

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk