Jak zgubić Szybko Brzuch – 10 min ćwiczeń w Domu

Brzuch z Talią ćwiczenia

Jak zgubić Szybko Brzuch – 10 min ćwiczeń w Domu

Choroby nie powstaną wtedy kiedy dbasz o swój organizm. Lekarz nie leczy, lekarz pokazuje drogę po której musisz przejść, a czasami ta droga jest długa i kręta. To samo jest z odchudzaniem czy innymi naszymi celami.

Ile razy się poddawałaś, ile razy wdawałaś aby zacząć od nowa. To samo jest z lekarzem. Szuka aż znajdzie rozwiązanie, a w sumie jest to nie potrzebne, bo to ty zawiniłaś, bo to Ty nie masz motywacji, siły czy zwyczajnie ci się nie chce i tak rok, dwa lub i więcej.

Sięgasz po drastyczne sposoby aby łatwiej dojść do wymarzonego celu, ale czy warto? Czy nie lepiej zacząć od 10 minut dziennie ćwiczeń i dodatkowo wyeliminować mączne jedzenie. Jeść co 3 h małe posiłki?

Myślę, że każdy jest w stanie osiągnąć swój wymarzony cel, tylko nie każdy ma na to możliwości. Na każdą chorobę pracujesz latami i aby osiągnąć cel też trzeba czasu.

Wystarczy na początku zrobić sobie 10 min treningu, ale codziennie i 20 min spaceru czy kardio. Daj sobie czas. Nie zaczynaj nic z wielką pompą. Jeśli masz jakąś imprezę za 2 miesiące, wczasy to rozpocznij działać od 10 min z kontynuacją dajesz pracy.

Dziś pokaże ci ćwiczenia na boczki i brzuch. Trzymaj się planu i po ćwiczeniach idź na spacer lub na kardio 10 min.

1.Plank na dłoniach, ale jeśli nie dasz rady to na kolanach można to ćwiczenie zrobić. Przytrzymaj przez 2 minuty.

2. Spróbuj to ćwiczenie zrobić z kolan do przodu i do tyłu przez 2 minuty.

 

3.Nie musisz mieć piłki, możesz zrobić same skręty przez 2 minuty na każdą stronę.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk