Duży Brzuch Jak się Pozbyć Go w Nocy – 5 minut na Leniucha

Kolejna zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha, bo z nim macie najgorzej. Ćwiczenia to jedno, jedzonko to drugie. W swojej karierze 24 letniej wiem jedno, że kiedyś nie było problemu ze zdobyciem świeżego kurczaka czy jaja, ale za to banany było ciężko kupić. Teraz jest to i to, ale czy na pewno jest wszystko świeże i zdrowe.

Kolejnym problemem jest czytanie etykiet. Kurczak czy inne produkty w mięsnym są pakowane w specjalne opakowanie i wykładane do lodówek. My tego nie widzimy ile jest czego w danym produkcie. Musisz wiedzieć co zawiera pożywienie, żeby schudnąć, czytać etykiety na produktach i uwierzyć w to co robisz.

Czasami wytyczne na etykietach są mylne, ale ty ufasz i to kupujesz i tu jest problem, bo etykiety nie podają dobrych informacji.  Gdy widzisz produkty i na etykiecie są podane 5% tłuszczy nie widzisz prawdy, bo tego tłuszczu jest o wiele więcej. Etykiety muszą sprzedawać, a nie leczyć 😘

Czyli błędnie są podane informacje, kiedy mierzymy według kalorii, a nie według procentów. Największym problemem w dzisiejszym świecie jest nadmiar informacji, nowe diety i gwiazdy, które sprzedają coś w czego nie wierzą, ale dostają dużo pieniędzy aby tylko sprzedać. 

Jeśli schudłaś musisz nadal kontynuować ta drogę, gdyż przerwanie całego procesu spowoduje wiele szkód i  twoje temp metaboliczne tez spadnie. Żadna dieta się nie sprawdzi, kiedy nie będziesz ćwiczyć, stracisz znacznie na wadze, gdyż stracisz tkankę mięśniową. 

Diety są dobre na początku, ale na dłuższa metę szkodzą. Gdy nie jesz tracisz odpowiednich produktów, stracisz energie do normalnego funkcjonowania, a zatem idzie energię do pracy, rodziny.

Zdradzę ci największą tajemnicę, o której nikt nie mówi, ale udostępnij ten artykuł dalej. Kobiety organizm przyswoi tylko 300 kacl w jednym posiłku, resztę pożywienia zamieni się w tkankę tłuszczową. 

Zalecam abyś jadła po 300 kac w 5 posiłku w ciągu dnia, a to jest 1500 kcal.

Ile substancji przyswoi twój organizm w ciągu dnia, a nie ile kalorii przyjmie to jest sekret do sukcesu.

Jeśli zjesz około 600 w każdym posiłku, 300 kacl twój organizm przyswoi, a resztę odłoży na tkankę tłuszczową.

Kolejny problem to brak ruchu ćwiczeń. Już dawno udowodniono, że trzeba ćwiczyć po 40- rokiem życia z wielu względów, ale te 10 etapów starzenia się, a tylko 1 może cofnąć ten proces już napiszę w następnym artykule.

Zacznij od tego ćwiczenia w 5 minut, aby za miesiąc będąc na etapie 25 minut dziennie treningu dla twojego organizmu.

Możesz na początek z samym hantlem lub butelką wody. Zrób 4 serie po 30 sekund z odpoczynkiem 30 sekund. Dla zaawansowanych 4 serie po 1 minucie, 15 sekund odpoczynku.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk