Weź 2 łyki i Brzuch znika – metabolizm będzie szybszy niż kiedykolwiek!

Brzuch znika z tym przepisem

Weź 2 łyki i Brzuch znika – metabolizm będzie szybszy niż kiedykolwiek. Będę się powtarzać, ale od samych koktajli brzuch nie znika. To tylko 5% całego procesu odchudzania. Musisz dodać trening 3 razy w tygodniu. Nie ma innego procesu odchudzania.  I nie słuchajcie ludzi, którzy tylko wysyłają diety bez jakiegokolwiek treningu! To się nie sprawdzi! Ostatnio napisał do mnie pan z prośbą o pomoc, który początkowa jego waga była 215 kg. Będąc po rękawowej resekcji żołądka schudł do 100 kg w około rok czasu. Oczywiście treningów systematycznych nie było i przeogromna skóra została.

Tutaj kliknij po plan dietetyczny i treningowy!

PAMIĘTAJCIE O WDROŻENIU TRENINGÓW W DOMU LUB NA SIŁOWNI!

Czy wiesz, że niektóre nawyki mogą wpływać na tłuszcz w okolicy brzucha? Mianowicie, istnieje silna korelacja między zdrowym jedzeniem, a zarządzaniem stresu. Tłuszcz w okolicy brzucha jest również znany jako tłuszcz trzewny. Nie tylko ten rodzaj tłuszczu wygląda nieatrakcyjnie, ale jest także szkodliwy i może zwiększać ryzyko wystąpienia insulinooporności, cukrzycy typu 2, chorób serca i niektórych nowotworów.

W rzeczywistości, genetyka, złe odżywianie, przewlekły stres, hormony, brak aktywności fizycznej, wiek, regularne spożywanie alkoholu  mogą przyczyniać się do przybierania na wadze i upartego tłuszczu na całym ciele. Chociaż utrata uporczywego tłuszczu  może być trudna, czyste i zbilansowane odżywianie, regularne ćwiczenia i regeneracyjny sen mogą pomóc w usunięciu tego typu tłuszczu. Po prostu zmieniając dietę i styl życia, możesz rozpocząć odchudzanie.

Jak skutecznie pozbyć się tłuszczu z brzucha:

Oprócz przestrzegania zdrowej diety i regularnych ćwiczeń, pamiętaj o następujących zaleceniach:

Zminimalizuj spożycie cukru

Możesz chcieć wykluczyć ze swojej diety cukierki, ciasteczka i inne desery. Należy pamiętać, że żywność bogata w rafinowany cukier może być szkodliwa dla ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Wszystko, co musisz zrobić, to wyłączyć cukier z diety na 30 dni i zaczniesz stopniowo tracić na wadze.

Zmniejsz swoje poziomy stresu

Wysoki poziom stresu jest nie tylko niebezpieczny i jest przyczyną wielu poważnych problemów zdrowotnych, ale może również prowadzić do przyrostu masy ciała i uporczywego tłuszczu z brzucha. Na szczęście istnieje wiele metod radzenia sobie ze stresem, takich jak joga, medytacja itp., Które można wykorzystać w celu zmniejszenia poziomu stresu.

Ćwicz Głębokie Oddychanie

Powinieneś wziąć głęboki oddech, ponieważ może pomóc ci schudnąć. Biorąc 10 głębokich oddechów, możesz zresetować cykl stresu swojego ciała.

To nie wszystko, tutaj jest również przepis na krem ​​do kawy domowej roboty, który może pomóc w utracie wagi. Jeśli jesteś miłośniczką kawy i zazwyczaj zaczynasz dzień od filiżanki kawy, przygotuj następujący krem ​​do kawy, aby cieszyć się ulubionym napojem i pozbyć się tłuszczu z brzucha w tym samym czasie.

Kofeina obecna w kawie może zwiększyć metabolizm, pobudzić centralny układ nerwowy i zwiększyć utlenianie kwasów tłuszczowych.

Przepis

Potrzebne składniki:

1 sproszkowany cynamon
1 łyżeczka kakao
Pół szklanki surowego miodu
¾ szklanka surowego, organicznego oleju kokosowego

Wskazówki:

W misce połącz wszystkie składniki razem. Następnie wlej mieszaninę do małego słoika i przechowuj w lodówce. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać jedną lub dwie łyżeczki domowej roboty kremu do kawy na filiżankę, która wciąż jest gorąca i dobrze wymieszaj.

Cieszyć się dobrym smakiem.

Tutaj kliknij po plan dietetyczny i treningowy!

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk