Wyzwanie w 7 Dni – Oznacz Koleżankę – Działaj

7 DNI WYZWANIA - OZNACZ KOLEŻANKĘ

Wyzwanie w 7 Dni – Oznacz Koleżankę – Działaj. Wyzwanie w 7 Dni to jedna z najprostszych metod abyś zaczęła w prosty sposób zmieniać siebie.  Wystarczy ze zaczniesz kiedy jesteś gotowa i już to jest twoja przemiana. Odstaw wino na 7 dni i zobaczysz, że kilogramy będą spadały. Jeśli będziesz przyrządzała swoje potrawy do pracy, odstaw sól i zamień na przyprawy np. paprykę.

Trenuj codziennie po 40 min w domu jeśli nie masz czasu na siłownie. To tylko 40 min, a ile możesz zdziałać. Zacznij od 15 minut i 30 sekund planka. Dodaj ten cudowny naturalny sok do swojego wyzwania.

W końcu pozbędziesz się dyskomfortu spowodowanego nadmierną ilością odpadów i zwolnisz zaparcia.  Powinieneś spożywać ten eliksir rano, zanim zjesz lub wypijesz coś. Powinnaś zjeść lekki lunch, na przykład warzywa gotowane na parze, pieczony łosoś i spożywać dużo wody (przynajmniej 6-8 szklanek) przez cały dzień.

Oto PRZEPIS:

½ szklanki ciepłej wody
Łyżka soku imbirowego
2 łyżki świeżego soku z cytryny
½ szklanki 100% czystego  soku jabłkowego

Wlej wodę do szklanki i dobrze wymieszaj, wlej cytrynę, imbir i sok jabłkowy i dobrze wymieszaj. Wszystkie te składniki odżywcze są wyjątkowo zdrowe dla Twojego organizmu:

Imbir zmniejsza wzdęcia i stymuluje jelita grubego do wypychania toksyn.
Jabłko utrzymuje zdrowie okrężnicy i ogólny stan zdrowia.
Sok z cytryny wzmaga proces detoksykacji i trawienia.

Potencjalne ryzyko

Skonsultuj się z lekarzem na temat tego eliksiru, jeśli masz do czynienia z alergią, jesteś chora lub jesteś w ciąży. Osoby cierpiące na cukrzycę powinny również zachować ostrożność. Nie wykonuj tej techniki częściej niż raz w tygodniu.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku, Twitterze lub gdziekolwiek spędzasz wolny czas online! 🙂

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk