Brzuch – Jak go szybko Usunąć – Trening za DARMO

Usuń brzuch w dwa miesiące

Brzuch – Jak go szybko Usunąć – Trening za DARMO. Temat bardzo powszechny i bardzo problematyczny dla wielu kobiet, ale niektóre z was osiągają cel i na stałe cieszą sie pięknym brzuchem czy szczupłą sylwetką. Wiecie dlaczego tak się dzieje? Bo pracują ze mną, ćwiczą 2 razy w tygodniu online w domu. Jest motywacja i duże wsparcie i co najważniejsze nie poddają się bo wiedzą, że za 2 dni zobaczą się ponownie na treningu. W dwa miesiące jesteś w stanie zrobić bardzo dużo. Schudnąć 10 kg i nauczyć się poprawnie ćwiczyć, nauczyć się zdrowego odżywiania.

KLIKNIJ TUTAJ I PODEJMIJ WYZWANIE.

Bardzo często pomimo regularnych ćwiczeń, jako jednego z najlepszych sposobów na pozbycie się złogów tłuszczu w okolicy brzucha jest indywidualna, zdrowa i zbilansowana dieta, która pomoże Ci przyspieszyć proces i zwiększyć efekty. To też mamy pod stałą kontrolą.

Białko doskonale nadaje się do utraty tłuszczu. Pomaga w budowaniu i zachowaniu beztłuszczowej tkanki mięśniowej i może zwiększyć liczbę spalanych kalorii. Jest to także świetne źródło energii, które pomaga ci czuć się pełniej na dłużej, więc nie masz ochoty na przekąskę.

Dobrymi źródłami są pierś z kurczaka, tuńczyk, jaja, mleko i ciecierzyca. A jeśli trudno jest uniknąć przekąsek o wysokiej zawartości węglowodanów, spróbuj zastąpić je koktajlem proteinowym lub batonami. Pamiętaj także o chudym źródle białka, ponieważ niektóre źródła mogą zawierać dużo tłuszczów nasyconych.  Aby czerpać korzyści z tych strategii odchudzania, powinieneś je połączyć i stworzyć zdrowy styl życia i nawyki żywieniowe, które pomogą Ci stracić tłuszcz z brzucha i poprawić zdrowie na dłuższą metę.

Jedną z najtrudniejszych części utraty wagi jest utrzymanie zmian w stylu życia, które wprowadziłaś. Trudno utrzymać motywację przez cały czas, szczególnie, jeśli poślizgnąłeś się po drodze. Ale niech to nie wpłynie na twój cel końcowy. Jeśli czujesz się wyjątkowo zmotywowana napisz do mnie, razem zrobimy to szybciej i nie będzie efektów jo-jo. Nie czekaj na ostatnią chwilę do marca czy kwietnia, bo wyjeżdżasz na wakacje nad morze.

Pamiętaj, że ten proces zajmuje trochę czasu, więc nie odczujesz niesamowitych efektów w ciągu tygodnia lub dwóch. Jednakże, jeśli jesteś zdeterminowana i zaangażowana, z pewnością osiągniesz swoje cele! Znając kobietę, bo sama jestem kobietą ciężko jest się zmobilizować do działania, a szczególnie jak masz jeszcze dzieci.

Zgłoś się do mnie i wykup ten pakiet, a jeden trening online masz za darmo. Zobaczysz jak si ćwiczy online.

KLIKNIJ TUTAJ I PODEJMIJ WYZWANIE.

Lub napisz do mnie na

www.mataleo.eu/kontakt

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk