Wewnętrzne Mięśnie UD – Ćwiczenia

trening na wewnętrzne ud - Gosia Klos

Wewnętrzne Mięśnie UD – Ćwiczenia. Każda kobieta chce mieć mięśnie ud wewnętrzne  bez tkanki tłuszczowej, ponieważ nasze ciało zostało zbudowane w taki sposób, że nasze wewnętrzne uda muszą się dotykać nawzajem, jest  jednać ciężko zgubić warstwę tłuszczu w tych miejscach. Pomijając jednak tłuszcz z tej części ciała, popełniacie duży błąd, nie myśląc o tej części naszego ciała podczas ćwiczeń, co prowadzi do wiszącej skóry w tej okolicy.

Kliknij tutaj po współpracę i ćwicz w domu internetowo!

Każdy wykrok czy przysiad na pewno ci w tym problemie pomoże, ale nie każdy może te ćwiczenia wykonywać z różnych problemów zdrowotnych. Nie wszystko jest dla wszystkich.

Pomogę Ci ujędrnić  Twoje wewnętrzne uda za pomocą specjalnego treningu. Najpierw będziesz potrzebować trzech rzeczy – maty, lub możesz użyć podłogi, jeśli jej nie masz; krzesło i kilka hantli.

1. Stań ze stopami na szerokości bioder. Przenieś ciężar na lewą nogę, aby zwolnić prawą nogę. Przesunąć prawą nogę do przodu tak wysoko, jak to możliwe (spróbuj ustawić ją równolegle do ziemi), a następnie przesuń ją do tyłu za sobą. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skorzystać z pobliskiej ściany lub krzesła. Kontynuuj przez 1 minutę, a następnie przełącz na przeciwną nogę też na 1 minutę. Ten ruch otworzy twoje biodra, można wykonywać te ćwiczenie w ciąży oczywiście jeśli nie ma żadnych przeciw wskazań.

 

2. Połóż się z nogami prostymi, na macie, ramiona wzdłuż ciała. Podnieś jedną nogę do sufitu wyprostowaną i zrób koła w powietrzu jeną nogą, zaczynając od ciała. Kontroluj ruchy. Ukończ pięć kółek w każdym kierunku, a następnie przełącz nogi.

 

 

 

Na koniec dodaj sobie cardio 30 minut. Odżywiaj się zdrowo, dodaj więcej owoców i warzyw gotowanych do swojego planu żywienia. Jeśli chcesz abym ci pomogła w zgubieniu kilogramów, napisz do mnie.

Z wieloma paniami trenuje online, efekty są zaskakujące. Wszystkie możesz zobaczyć na mojej stronie głównej.

Kliknij tutaj po współpracę i ćwicz w domu internetowo!

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk