Podejmij się 30 – dniowego wyzwania na Cellulit

wyzwanie 30 dni na cellulit

Podejmij się 30 – dniowego wyzwania na Cellulit. Pozbądź się szybko cellulitu za pomocą tych 5 ćwiczeń na całe nogi, które dadzą Ci prawdziwe rezultaty już za kilka tygodni. Cellulit pojawia się, gdy nie masz wystarczającej masy mięśniowej, ale masz zbyt dużo tkanki tłuszczowej. To sprawia, że ​​te wgłębienia pojawiają się na skórze.

Cellulit zdecydowanie nie jest problemem kosmetycznym, więc najlepszym sposobem na pozbycie się tego jest trening i woda. A ten trening to świetny „zabieg”, aby szybko pozbyć się cellulitu.

Ćwiczenia te pomagają zmniejszyć tkankę tłuszczową wokół ud i pośladków, a także wzmocnić i zacieśnić mięśnie. Pamiętaj, że jeśli masz świetny plan ćwiczeń, możesz pożegnać się z nieestetycznym cellulitem, którego próbujesz się pozbyć.

Plan treningowy, aby szybko pozbyć się cellulitu Przygotuj się na skuteczne ćwiczenia i pozbądź się tego cellulitu na zawsze!

Oto najlepszy trening antycellulitowe, który da Ci najlepsze efekty w walce z cellulitem:

1. Przysiady. Jak to zrobić: Hantle połóż na barkach po 2 kg,  stań z szeroko rozstawionymi nogami na szerokość barków. Zgiąć kolana, opuszczając tyłek, aż uda będą równoległe do podłogi. Pulsuj kilkanaście centymetrów, a następnie trzykrotnie powróć do najniższej pozycji. Następnie wyciągnij nogi do góry, aby powrócić do startu, ściskając pośladki u góry. 3 serie po 20 powtórzeń.

 

2. Wykroki do boku z ciężarami na barkach. Jak to zrobić: Załóż hantle na barki po 2 kg, stań z szeroko rozstawionymi nogami. Zegnij kolana, opuszczając tyłek, aż uda będą równoległe do podłogi. Pulsuj kilkanaście centymetrów, a następnie trzykrotnie powróć do najniższej pozycji. Następnie wyciągnij nogi do góry, aby powrócić do startu, ściskając pośladki u góry. Zrób 3 x 20 powtórzeń na stronę. Oj będzie piekło.

 

 

3. Skłon do podłogi. Jak to zrobić: Weżw dłonie dwie hantle po. 2 kg, wykonaj duży krok w przód lewą stopą. Stań z nogami o szerokości barków, palcami zwróconymi do przodu. Utrzymując wysoki poziom klatki piersiowej i kolana, utrzymuj równowagę na prawej stopie, gdy pochylasz się do przodu od pasa, aby opuścić hantle w kierunku podłogi, jednocześnie wysuwając lewą nogę za siebie, aby przynieść piętę w kierunku sufitu. Następnie podnieś klatkę piersiową i opuść lewą nogę, lądując lewą stopą o krok przed prawą. Zegnij oba kolana o 90 stopni, aby opuścić je do przodu, utrzymując ramiona ułożone ponad biodrami przez cały czas. Naciśnij przez przedni piętę, aby powrócić do pozycji stojącej. Wykonuj wszystkie powtórzenia, a następnie powtarzaj po przeciwnej stronie. Zrób 3 serie po 20 powtórzeń na każ∂ą stronę.

 

 

4.Klęk podparty.Jak to zrobić: Zaczynając na czworaka, z wyprostowanym kręgosłupa, podnieś lewe kolano prosto do boku, aż poczujesz skurcz w swoich pośladkach – im wyżej, tym lepiej. Powróć do pozycji wyjściowej z kontrolą, a następnie wyciągnij lewe kolano do góry. Wróć do pozycji wyjściowej, aby ukończyć jedną stronę. Wykonuj wszystkie powtórzenia, a następnie powtarzaj po przeciwnej stronie. 3 serię po 20 powtórzeń.

 

 

5. Wznosy nóg do góry. Jak to zrobić: Połóż się na plecach z ugiętymi kolanami, jedną nogę ciągnij do góry w kierunku sufitu, a druga noga stoi na macie. Ramiona wzdłoż, podnieś biodra tak wysoko, jak tylko możesz, ściskając pośladki u góry. Wykonaj wszystkie swoje powtórzenia 30, powtórz też po przeciwnej stronie.

 

Trening ten pozwoli ci na ujędrnienie  nóg i pozbycie się cellulitu. Możesz zawsze go wykonać w ciągu dnia, a ilośc powtórzeń musi być min 20 i 3 serie. Cardio na koniec i efekty zobaczysz po miesiącu czasu.

Po plan żywienia indywidualny możesz zgłosić się do mnie. Z pewnością nie bez znaczenia są indywidualne predyspozycje organizmu, ogólny stan zdrowia, wyjściowa liczba kilogramów oraz ilość kilogramów do zgubienia. Jak sami wiecie, każdy z nas może się odchudzić, potrzebna jest tylko odpowiednia plan żywienia! Inni będą chudnąć około 2 kg miesięcznie, a inni nawet 8 kg. Spalanie tłuszczu to proces bardzo indywidualny – każdy z was musi znaleźć metodą prób i błędów taki sposób odchudzania, który przyniesie pożądane efekty.

Przede wszystkim trening, bez tego wasze odchudzanie nie będzie skuteczne i żadna dieta nie pomoże. Gwarantuj Ci efekt jo-jo, jeśli nie będziesz systematycznie ćwiczyć. Na zawsze, a nie 2-3 miesiące. 

Mogę Ci zagwarantować, że  z moim planem metamorfozy będziesz na lata cieszyć się swoim ciałem. Kliknij Tutaj po swój plan metamorfozy. 

Napisz na 

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk