WAŻNE! Spalanie tłuszczyku

Tłuszczyk

WAŻNE! Spalanie tłuszczyku.

Czy wiesz jak szybko spalić tłuszczyk? Dlaczego nie widzisz trenując tak długo efektu? Jaka dietę stosujesz? Czy masz już swojego trenera?

Wielu trenujących często nie zauważa żadnego efektu swoich treningowych zmagań, czy to na siłowni z ciężarami, czy też podczas treningu typowo cardio i wytrzymałościowego jak bieganie, jazda na rowerze.

Otóż organizm sam z siebie nie potrafi się ani zbudować, ani spalić tkanki tłuszczowej, nasze ciało to jedna wielka pracująca maszyna, która wytwarza energię i w zależności od tego ile tej energii uwolnimy i ile jej sobie dostarczymy w postaci kalorii zależy czy rozbudujemy naszą muskulaturę, spalimy tłuszcz, czy też może wręcz odwrotnie spalimy mięśnie, a zgromadzimy fałdy niechcianego i opornego tłuszczu.

              >>>>>Zapraszam na konsultacje ONLINE<<<<<

DIETA TO PODSTAWA

Trening treningiem, ale najważniejsza jest tutaj dieta i dostarczenie organizmowi niezbędnych produktów jakimi są makro i mikroelementy. Chodzi mi oczywiście o węglowodany, białko i tłuszcze. Wszystkie te makro-elementy są niezbędne w obojętnie jakim celu, który sobie założyliśmy. Często może się wydawać, że aby schudnąć nie wolno jeść produktów z tłuszczem, najlepiej w ogóle wyeliminować tłuszcz, co jest oczywiście błędem, tak samo jak niedostarczania organizmowi odpowiedniej ilości białka, który jest budulcem dla naszych mięśni.  Szacuje się, że osoba trenująca typowo siłowo, powinna dostarczać organizmowi od 2,0 grama białka na kilogram masy ciała.  Mitem jest to, iż białko szkodzi na nerki. Nie musisz się obawiać takiej ilości białka w diecie, zaufaj mi, bez tego nie urośniesz. Drugą kluczową kwestią jest dodatni bilans kaloryczny w twojej diecie, oznacza to, iż potrzebujesz więcej energii, niż jej uwalniasz. Jeśli twoje zapotrzebowanie wynosi mniej więcej 2200 kcal, to abyś zaczęła tyć tempem pół kilograma na tydzień, do swojej diety musisz dodać kolejne 500 kcal na dzień. Będziesz miała pewność, że przytyjesz głownie w masę mięśniową, która może rozwijać się w tempie do 2 kg na miesiąc, w zależności od tego ile mamy lat, ale według badań jest to ta górna granica. Oczywiście niektórzy rozbudują muskulaturę szybciej, drudzy wolniej. Odpowiadają za to również geny jak i staż treningowy.

UWAGA!  Jeśli chciałabyś spełnić swoje marzenia i schudnąć więcej niż 30 kg wyślij mi swoje zdjęcia, a ja wybiorę jedna osobę i pomogę.  

Razem osiągniemy TWÓJ CEL!

Napisz do mnie m.klos@mataleo.eu

Gosia KLOS

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk