Śmiali się ze mnie gdy zaczęłam truchtać, ale gdy stanęłam na podium..

To miała być zwykła randka – dodaję sobie odwagi – nic złego się nie stanie. Mam za sobą już kilka podobnych, jednak na żadnej nie poczułam tej chemii. Może tym razem mnie zaciekawi – myślałam sobie.

Siedzę i czekam w umówionym miejscu. Ale on się nie pojawia. Po dłuższym czasie kontaktuję się z nim i pytam dlaczego nie przyszedł. czy coś się stało?

Nie – odpowiada. Byłem ale okazało się, że na zdjęciu wyglądasz inaczej niż w rzeczywistości… Sorry… słyszę a w sercu burza…

Wracam do domu. Wciąż o tym myślę. Co jest ze mną nie tak? Po godzinie staję przed lustrem i nie wierzę w to co widzę!
Jestem grubaska. Wyglądam bardzo grubo! Jak mogłam wcześniej tego nie widzieć? To był moment, w którym podjęłam decyzję, która zaprowadziła mnie 18 miesięcy potem na podium.

gosia klosZaczynam testować na sobie kombinacje diet i treningów. Znajomi naśmiewają się ze mnie przy każdej okazji. Najwięcej uwag słyszę, gdy zapraszają mnie na imprezki, a ja odmawiam, bo w tym czasie mam zaplanowany trening.

Mijają tygodnie i zaczynam widzieć pierwsze efekty pracy, co motywuje mnie do dalszej pracy. Zwiększam intensywność treningów. Ktoś bliski, w końcu mi mówi, że to co robię ma sens. To ważne, bo nie mam przecież 18 lat i ciało ma swoje ograniczenia.

 

Śmiali się ze mnie gdy zaczęłam truchtać, ale gdy stanęłam na podium..

18 miesięcy testowania kombinacji posiłków i kombinacji treningów i moje marzenie zamienia się w prawdziwy sukces. W pierwszych w moim życiu zawodach Fitness, zdobywam II miejsce. Wychodzę z zawodów z tytułem II
Miss Fitness Wielkiej Brytanii.

NAC-2

Jest rok 2013. Nic nie zmieniam, nadal stosują tę samą dietę i ten sam trening ale tym razem dla dziewczyn, które się do mnie zgłaszają. Okazuje się, że na młodziutkie dziewczyny, moja dieta działa jeszcze szybciej niż na mnie. Modyfikuję ją jedynie w zależności od konkretnych przypadków moich klientek.

Dzięki mojej diecie odchudziłam już kilka setek klientów, z których niewielka część zaledwie, pozwala mi na opublikowanie efektów przed i po.

W międzyczasie przychodzą również ogromne sukcesy moich podopiecznych, które realizując własne marzenia, również staja na podium..

ANIA

Tak działa moja dieta i moje treningi.

Zapraszam cię teraz do pobrania mojego raportu, w którym opisuję najważniejsze zasady, dzięki którym osiągnęłam tak wiele, w tak krótkim czasie.

Pobierz, klikając w ten link http://mataleo.eu/raport-gosi

Miłej lektury,
Ściskam ciepło

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk