W jaki Sposób Mogę Spalić Dziennie 3000 Kalorii

1000 kcal

W JAKI SPOSÓB MOGĘ DZIENIE SPALIĆ 3000 KCAL KALORII?

Istnieje 10 kroków, które pomogą Ci spalić tyle kalorii, w oparciu o moje dane, które możesz streścić i spersonalizować, aby dopasować je do własnego metabolizmu.

1. Opracuj regularny schemat snu i wypocznij. Zaskakująco niewielu ludzi jest w stanie rozwinąć dyscyplinę chodzenia do łóżka w tym samym czasie, szybkiego zasypiania i budzenia się w tym samym czasie. Aby spalić 3000 kalorii dziennie, będziesz konsekwentnie potrzebowała co najmniej 8 godzin snu. Powiedzmy dla celów tej odpowiedzi, że kładziesz się spać o 22:00 i wstaniesz o 6 rano.

2. Zdobądź poręczny zegarek, który zlicza tętno, kroki, kalorie i pozwala na niestandardowe odczyty dla różnych czynności. Przyzwyczajaj się do tego, jakie są twoje najlepsze kalorie / godziny aktywności

.Zacznij korzystać z mojej współpracy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Pracuj z ekspertką –  Kliknij Tutaj.

3. Bądź dobrze nawodniona i zjedz śniadanie.

4. Zrób trening siłowy i na bieżnię na przez godzinę. Kiedy chodzę z prędkością k km na godzinę i 6 procentami do góry, spalam około 1000 kalorii na godzinę. Tak więc jednym ze sposobów na osiągnięcie celu jest zrobienie treningu siłowego i cardio – będziesz już miała 1600 kcal rano, a wieczorem możesz iść na spacer z psem i będzie kolejne 400 kcal.

5. Jeśli nie chcesz chodzić przez cały czas, podnoś ciężary o 50 procent maksimum z wieloma powtórzeniam, w zestawach po 10, z długimi przerwami, przez cały dzień. Przysiady są prawdopodobnie ćwiczeniem. 60 procent masy mięśniowej przeciętnego człowieka znajduje się poniżej talii, więc ćwiczenia skierowane na nogi dają największy skok na twoją wagę.

6. Jazda na rowerze jest zabawna i może spalić 750 lub więcej kalorii na godzinę. Mam 38-kilometrową przejażdżkę rowerem, którą wykonuję głównie na plaży, co zajmuje mi około 150 minut spala 1600 do 1800 kalorii.

7. Wioślarstwo nadaje się do zagospodarowania przestrzennego, dzięki czemu można przyzwyczaić się do robienia tego godzinami i spalać dużo kalorii, jednocześnie bezmyślnie wykonując powtórzenia. Upewnij się, że używasz dobrej formy, która wymaga mocnego pchnięcia nogami. Zasadą jest 60 procent nóg, 20 procent kręgosłupa i 20 procent ramion. Wioślarstwo rozciąga również ten wysiłek, więc nie nadużywasz niektórych mięśni. Wioślarstwo spala dla mnie około 800 do 1000 kalorii na godzinę, ale na wyższym poziomie mogę to robić tylko przez 20-30 minut.

8. Pływanie to świetny sposób na spalanie kalorii, jeśli lubisz pływać. Nie bój się używać maski do nurkowania i płetw, jeśli umożliwia to dłuższe pływanie. Pływanie ma od 500 do 1000 kalorii na godzinę w zimnej wodzie. Jeśli płyniesz w bardzo zimnej wodzie, twoje ciało spala kalorie tylko po to, by utrzymać ciało w cieple.

9. Mieszanie technik sportu siłowni + cardio + rower. Mega wysiłek ale spalanie jest turbo. Kiedyś tak wypróbowałam. Siłownia z cardio na czczo, a rower wieczorem przez godzinę jest to dodatkowe 1700 kcal.

10. Istnieje kilka medycznych technik, które mogą spalać kalorie, takie jak krioterapia. Narażenie na bardzo niskie temperatury powoduje, że organizm nie tylko spala tłuszcz, ale także zastępuje ciężki biały tłuszcz (tkankę tłuszczową) brązowym tłuszczem, który jest bardziej termogeniczny.

Oczywiście wszystko trzeba zrobić z głową. Można dziennie spalić bardzo dużo kalorii, ale trzeba pamiętać o odpowiednim jedzeniu. Pracuje w swoim zawodzie wiele lat i próbowałam wszystkiego i wiem gdzie jest granica człowieka. Nie próbuj cisnąć sama spalając tyle kalorii dziennie. Musisz być zdrowa i pod kontrolą trenera osobistego.

Dlaczego?

Wiele z was zrobić przysiad z ciężarem 5 kilowym ma problem, a co dopiero zrobić takich [przysiadów 100 x3 serie. Do wszystkiego potrzebny jest czas i odpowiednie odżywianie.

Pamiętaj, że pomagam kobietom w osiągnięciu ich celów z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

Zacznij korzystać z mojej współpracy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Pracuj z ekspertką –  Kliknij Tutaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk