Bierzesz Tabletki Antykoncepcyjne – Przeczytaj Artykuł

antykoncepcja - jakie tabletki stosujesz - porady

Bierzesz Tabletki Antykoncepcyjne – Przeczytaj Artykuł. Dla branży produktów antycellulitowych jest to ogromna platforma dla dużych zysków finansowych. Kobiety wydają ponad miliony złotych rocznie na produkty antycellulitowe w poszukiwaniu szybkiego efektu. Jak na ironię, badania nie mogą wskazywać na pojedynczy produkt, który zdecydowanie może zmniejszyć ten cellulit.

Co powoduje cellulit?

Biorąc pod uwagę wszystkie pigułki, kremy i żele, można by pomyśleć, że przyczyna cellulitu jest powszechnie znana. Nie prawda. Ironią jest to, że najlepsi naukowcy na świecie wciąż nie wiedzą dokładnie, co powoduje cellulit. Wydaje się, że jest to stan wieloczynnikowy, prawdopodobnie ze względu na dominację estrogenów, przekrwienie limfatyczne (układ odpornościowy), dietę, styl życia i / lub genetykę.

Jeśli chodzi o czystą anatomię i fizjologię, duża różnica między mężczyznami i kobietami polega na tym, że gęsta warstwa kolagenu, zwana włóknistą przegrodą, która łączy skórę z leżącą pod nią tkanką łączną, biegnie prostopadle u kobiet (w przeciwieństwie do mężczyzn, gdzie biegnie ukośnie ), dzięki czemu tłuszcz może znacznie łatwiej wystawać.

Jeśli więc zmagasz się z nadmiarem i niechcianym cellulitem (pamiętaj, że prawie każdy ma cellulit), jakie masz opcje na możliwe rozwiązania?

1. Ćwicz więcej

Chociaż ćwiczenia nie leczą cellulitu, pomagają wywołać utratę tłuszczu, a tym samym zmniejszyć cellulit – a przynajmniej jego wygląd. Najczęstszy powód, dla którego klienci nie ćwiczą, ponieważ nie mają czasu; jednak nie potrzebujesz 60 minut na siłowni, aby spalić tłuszcz i poprawić swoje zdrowie. Spróbuj dodać więcej treningu interwałowego o wysokiej intensywności do swojego reżimu. Na początku może brzmieć ciężko, ale opiera się na twoim aktualnym poziomie sprawności.

Trening interwałowy o wysokiej intensywności może pomóc w utracie tłuszczu i zredukować cellulit.

Na przykład wykonaj 30 sekund ruchu, jak przysiady, rzuty piłką, skakanka, a następnie odpocznij przez 90 sekund. Powtórz tę czynność dla 5-8 rund (tj. 10-16 minut).  Alternatywnie, ruch o niskiej intensywności, taki jak chodzenie, jest również potężną bronią do utraty wagi. Zamiast samochodu, zrób sobie spacerek do pracy, jeśli potrafisz (lub częściowo), idź kilka przecznic do kawiarni na przerwę przedpołudniową, wejdź po schodach zamiast windy lub zasugeruj spacery ze znajomymi.

2. Przemyśl ponownie konsumpcje tabletek antykoncepcyjnych

Pigułka antykoncepcyjna może mieć niezamierzone konsekwencje dla przyrostu masy ciała, a tym samym dla Twojego cellulitu. Wykazano również, że negatywnie wpływa na równowagę „dobrych” i „złych” bakterii jelitowych, powodując dysbiozę, która może wywołać stan zapalny, zaburzenia trawienia i ciągłe pragnienia. Jeśli zmagasz się z przewlekłymi zmianami składu ciała od czasu użycia tabletek Antykoncepcyjnych, porozmawiaj z lekarzem o alternatywnych metodach antykoncepcji.

Bardzo dużo kobiet stosuje tabletki antykoncepcyjne, które powodują dużo szkód w organizmie. Pamiętam jak trefiłam do szpitala po zabiegu wycięcia guza na macicy. Stwierdzono u mnie zator płuc ( po zabiegach takie komplikuje się zdarzają ) i pierwsze pytanie jakie pani pielęgniarka zadała ” Czy biorę tabletki antykoncepcyjne”, gdyż powodują większe powikłania.

Jesteś na pigułce? Może zmienić skład ciała i zwiększyć przyrost masy ciała. Zacznij ćwiczyć i pij dużo wody z cytryną.

Dieta, ćwiczenia fizyczne i czynniki związane ze stylem życia są głównymi czynnikami wpływającymi na utratę wagi i redukcję cellulitu. Jeśli masz nadwagę, poprawa kontroli cukru we krwi jest ważną podstawą dla utraty tłuszczu, a tym samym redukcji cellulitu.

Spróbuj tych krótkich wskazówek, aby ulepszyć swoją dietę:

1.Unikaj przetworzonych prostych węglowodanów i cukrów, które zwiększają poziom cukru we krwi i wspomagają przyrost masy ciała.
2.Zmniejsz lub ogranicz węglowodany skrobiowe, takie jak chleb, bułeczki, ciasteczka.
3.Dodaj więcej białka podczas śniadania, lunchu i kolacji. Celuj w co najmniej jeden „rozmiar dłoni”  przy każdym posiłku.
4.Dodaj więcej zdrowych tłuszczów – takich jak – awokado lub oliwa z oliwek – podczas wszystkich posiłków.
5.Dodawaj więcej gęstych, odżywczych warzyw krzyżowych (gotowanych) i zielonych warzyw przy wszystkich posiłkach.

Pamiętaj, że pomagam kobietom w osiągnięciu ich celów z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

Zacznij korzystać z mojej współpracy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Pracuj z ekspertką –  Kliknij Tutaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk