Utrata Wagi – Potrzebujesz tylko 2 jabłek i cudownego składnika – Przepis

Tylko 2 jabłka - zielona mikstura

Utrata Wagi – Potrzebujesz tylko 2 jabłek i cudownego składnika – Przepis. Dziś podzielę się recepturą składający się tylko z 4 – rech składników, koktajl który pomoże Ci schudnąć i zmniejszyć rozmiary w bardzo krótkim czasie. Jest to naturalny i zdrowy koktajl, który alkalizuje organizm, oczyszcza go z toksyn, zapobiega udarom i atakom serca oraz obniża poziom cholesterolu.

Zawiera jabłka, płatki owsiane i cytrynę. Jabłka to niezwykle potężne owoce, bogate w składniki odżywcze, które pomogą Ci regulować masę ciała. Jednak zielone jabłka są jednymi z najpotężniejszych sojuszników w walce o zrzucenie dodatkowych kilogramów, a ich bogaty skład odżywczy wspomaga zdrowie na wiele sposobów.

Zielone jabłka zawierają błonnik pokarmowy w postaci pektyny, który reguluje perystaltykę jelit lub ruchliwość jelit i zmniejsza apetyt. Są też bogate w witaminy z grupy B, które metabolizują składniki odżywcze i zapobiegają przemianie węglowodanów w tłuszcz.

Nie zapomnij o treningu, który dopełni cały zabieg odchudzający! 

KLIKNIJ TUTAJ PO TAKI TRENING!

Zielone jabłka mają niską retencję płynów i mało kalorii. Ponadto spowalniają wchłanianie cukru w jelicie, a tym samym zapobiegają nagłemu uwalnianiu hormonu insuliny, który jest bezpośrednio związany z przyrostem tkanki tłuszczowej.

Oto jak przygotować ten niesamowity koktajl odchudzający:

Składniki:

2  zielone jabłka
125 gr płatków owsianych
1 Cytryna
1/2 litra wody mineralnej

Przygotowanie i zastosowanie:

Pokrój jabłka na małe kawałki i wymieszaj je z wodą mineralną w blenderze. Dodaj płatki i wymieszaj, aby uzyskać jednorodną mieszaninę. Następnie wystarczy wycisnąć sok z cytryny do mikstury, dobrze wymieszać i spożywać smoothie raz dziennie przez 2 tygodnie po treningu.

Możesz dodać lód, aby uzyskać świeży, fajny posiłek. Ciesz się i schudnij!

KLIKNIJ TUTAJ PO TAKI TRENING!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk