Ten prosty Detox jest sekretem utraty tłuszczu w brzuchu

Detox na brzuch

Ten prosty Detox jest sekretem utraty tłuszczu w brzuchu. Korzystanie z Detoxu może być trudne, ale ten jest prosty i można stracić tłuszcz z brzucha i uzyskać wymożoną sylwetkę. Przez następne siedem dni powinnaś wykonać następujące czynności i przygotować się na ciężki trening. Musisz dodać do tego trening z hantelkami i piłką, trenując 30 min dziennie.

Jeśli chodzi przepisy koktajlowe to mam ich ze 300 akurat na cały rok do napisania dla was. Musisz tylko obserwować mojego bloga i fanpage Kocham Fitness.

Kliknij tutaj po więcej informacji.

Wszyscy Ci, którzy chcą szybko schudnąć i oczyścić umysł, a jednocześnie sprawić, by ich ciało było zdrowsze, nie powinni szukać dalej tylko u mnie na blogu. Detox pomoże ci od razu przywrócić wszystko do porządku i poprawić nastrój.

Co jeść / pić:

Owoce i warzywa: wszystkie. Tutaj nie ma ograniczeń.
Ryby: Może być świeże, w puszkach iw wodzie lub oliwie z oliwek
Kurczak i chude czerwone mięso: Ta kategoria musi być ograniczona do dwóch porcji w tym tygodniu. Upewnij się, że jesz kurczaka, aby nie jeść skóry.
Fasola: fasola, soczewica i elegancki groszek
Jajka: spróbuj tylko z wolnego wybiegu
Woda: Próba wypicia jednego do trzech litrów dziennie przez okres siedmiu dni
Zielona herbata, biała herbata i bezkofeinowa czarna herbata (bardzo słaba)
Orzechy surowe i niesolone: ​​migdały, orzechy włoskie, orzechy nerkowca i makadamia
Nasiona: również surowe i niesolone. Trzymaj się sezamu, dyni i słonecznika.

Czego nie mieć:

Kawa
Suszone owoce
Ziarna: pieczywo
Słodziki: cukier, miód, sztuczne słodziki
Produkty mleczne
Papierosy
Alkohol

Plan na dzień:

Rozpocznij dzień sokiem z cytryny z ciepłą wodą (½ cytryny w jednej filiżance). Następnie staraj się ćwiczyć przez 30 minut dziennie. Najlepsze ćwiczenia chodzenie pod górę, ćwiczenia z hantelkami, boks.
Następnie zjedz jak najwięcej surowych warzyw. Pomiń proces gotowania. Poświęć ten czas na natychmiastowe oczyszczenie umysłu i ciała.
Ważne jest, aby pić dużo wody. Dopuszczalny jest także sok ze świeżych warzyw i herbaty ziołowe, które wspierają detoks, i powinieneś dążyć do trzech litrów płynu dziennie.
Kiedy jesz, pamiętaj, aby żuć każdy kęs 10 do 12 razy. Pomaga to w trawieniu i pozwala czuć się pełniejszym szybciej, ponieważ jedzenie trwa dłużej w żołądku, a odpowiednie sygnały docierają do mózgu w bardziej wydajny sposób.
Na koniec, gdy masz zamiar wziąć prysznic, poświęć trochę czasu i użyj mocnej szczotki do ciała z naturalnym włóknem, aby wykonać twarde okrągłe pociągnięcia po skórze. Następnie weź prysznic jak zwykle. Pomaga to w krążeniu, a to da ci wysiłek w detoksykacji.

Odkryto, że detoksyfikacja pomaga zwiększyć energię i skutecznie pomaga w szybkiej utracie wagi. Wynika to z koncentracji na przyjmowaniu płynów, zmiany diety w celu jej polepszenia i spożywania surowych pokarmów, które są korzystne dla detoksykacji i dostarczania składników odżywczych. Jednak nie należy tego robić, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, masz wysokie ciśnienie krwi lub masz niedowagę.

Kliknij tutaj po więcej informacji.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk