USUŃ WSZYSTKIE TOKSYNY Z CIAŁA W 3 DNI

USUŃ WSZYSTKIE TOKSYNY Z CIAŁA W 3 DNI. Metoda przedstawiona w tym artykule znana jest jako system oczyszczania 3-dniowego i działa na kilka sposobów. Mianowicie, pomoże ci poprawić nawyki żywieniowe, zmniejszyć apetyt na przetworzoną żywność i zapewnić detoksykację organizmu.

Oczyszczanie organizmu i detoksykacja to główne zalety tej metody, ponieważ pomagając organizmowi wyeliminować toksyny, zmniejsza ryzyko infekcji i chorób.

Zrób sobie listę co masz kupić i jak masz się czyścic.

USUŃ WSZYSTKIE TOKSYNY Z CIAŁA W 3 DNI

– Przed rozpoczęciem procesu detoksykacji musisz przede wszystkim przygotować się. Aby pomóc swojemu organizmowi przygotować się do nadchodzącego procesu, musisz przestać spożywać produkty mleczne 2 dni przed detoksykacją. Jest to bardzo ważne, ponieważ produkty mleczne są trudne do strawienia i mają tendencję do zakłócania procesu odtruwania.

– Wypij 250 ml herbatę z mniszka lekarskiego w noc przed rozpoczęciem procesu detoksykacji. Ta herbata pomoże ci pozbyć się trucizn w układzie pokarmowym, a tym samym zapobiec jakiemukolwiek przerwaniu.

– Wypij wodę z cytryną następnego dnia przed piciem lub jedzeniem czegokolwiek innego. Dodać cytryny do wody.

– Wypij 1,5 szklanki soku ananasowego / grejpfrutowego po śniadaniu. Oba soki są obfite w przeciwutleniacze, które pomagają w zachowaniu  zdrowego  układu oddechowego.

– Wypij 1-1,5 szklanki soku z marchwi między śniadaniem a obiadem. Sok z marchwi jest bardzo korzystny dla dróg oddechowych.

– Wypij 1,5 szklankę soku bogatego w potas podczas lunchu. Dobrymi źródłami potasu są buraki, awokado, banany, ciemno liściaste warzywa itp. Bardzo ważne jest, aby spożywać sok bogaty w potas, ponieważ ten minerał jest bardzo korzystny do mycia ciała.

– Wypij filiżankę herbaty oczyszczającej około 1 godziny przed obiadem. Herbata oczyszczająca śluz musi zawierać miętę i imbir, z których wszystkie działają dobrze przeciw zatorom i gromadzeniu się śluzu.

– Pij 250 ml czystego soku z żurawiny przed snem, ponieważ działa przeciw bakteriom w płucach.

Powtórz tę samą procedurę w ciągu najbliższych dwóch dni.

Każda metoda oczyszczania jet dobra i każdy inaczej reaguje na oczyszczanie. U jednych pójdzie to gładko, a u innych w ogóle nic się nie wydarzy. Wszystko zależy od twojego ciała, dnia czy nawet wykonana danego napoju. Ja zrobiłam sobie takie oczyszczanie 2 razy w 6 miesięcy, ale ja też ćwiczę po 1h codziennie więc oczyszczanie jest tylko formalnością.

Uważaj na to co jesz! To Twoje zdrowie i Twoje Ciało i Ty nad nim pracujesz.

Jeśli w ogóle nie ćwiczysz, to najpierw zacznij od tego procesu, a pózniej oczyszczanie. Nigdy na odwrót.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk