Metoda bez Bólu i Tabletek – Przepis

miesiączka

Metoda bez Bólu – Przepis. Ten artykuł ujawni jedno z najbardziej skutecznych naturalnych środków, które pomogą Ci złagodzić ból. Musisz włożyć pojedynczy składnik do pępka, a ukoisz ból menstruacyjny i brzuszny oraz zwalczy przeziębienie i kaszel.

Ta procedura jest niezwykle prosta: należy włożyć wacik w 50% alkoholu, wycisnąć nadmiar i włożyć go do pępka. To rozluźni ciało i będzie leczyć ból menstruacyjny, przeziębienie, grypę i ból mięśni. Co więcej, unikniesz szkodliwych skutków ubocznych konwencjonalnych farmaceutyków. Następnie przykryj go ściereczką.

W przypadku bólu brzucha powinnaś również dodać trochę soli do waty i nanieść ją na pępek. Jeśli cierpisz na bóle menstruacyjne, połóż się i delikatnie naciśnij dłonią pępek.

Jest to sprawdzona metoda łagodzenia bólu i problemów zdrowotnych, więc wypróbuj go, kiedy tylko potrzebujesz, a będziesz pozytywnie zaskoczona efektami!

Ja nie mam bóli menstruacyjnych bo ćwiczę i odżywiam się zdrowo. Może czuję się słabsza, ale na trening zawsze pójdę i go wykonam. Bóle mogą też oznaczać choroby np. PCOS lub torbiele. Najlepiej zgłosić się do lekarza i wykonaj odpowiednie badania. I problem z głowy.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk