Jak uniknąć procesy starzenia – Cześć 2

sylwetka

Jak uniknąć procesy starzenia – Cześć 2

  • KARDIO 

Zbyt wiele osób uważa, że kardio jest odpowiedzią na wszystko związane z utratą wagi i utratą tkanki tłuszczowej. I choć serce może być pomocne (jeśli jest to zrobione poprawnie), to nie ma nic, aby spowolnić proces starzenia. W rzeczywistości to robi dokładnie to samo! Regularne ćwiczenia powodują rozbicie mięśni i zwiększenie produkcję wolnych rodników. Te wolne rodniki są paskudnymi, drobnymi rzeczami, które uszkadzają komórki w ciele i przyspieszają proces starzenia.

Nie martw się. Jest dużo skuteczniejszy sposób na poprawę stanu układu sercowo-naczyniowego.. I oto najlepsza część: trwa tylko 1/3 czasu konwencjonalnego treningu Kardio  i powoduje to również zwiększenie aktywności hormonów  zamiast tych nieprzyjemnych wolnych rodników, które wymagają szybszego tempa życia!

  • Nisko-tłuszczowa dieta

Trudno uwierzyć, że „nisko-tłuszczowa” dieta jest nadal zaleceniem dietetycznym, ponieważ nauka wykazała, że tłuszcz nie jest przyczyną przyrostu masy ciała lub choroby serca. W rzeczywistości, od czasu wprowadzenia beztłuszczowej diety, świat nabrał więcej tłuszczu i chorobyób niż kiedykolwiek wcześniej.

Tłuszcz nie jest wrogiem? Tłuszcz NIE tylko cukier. Faktycznie tłuszcz jest absolutnie konieczny, jeśli chcesz, aby Twoje ciało wyglądało i czuło się młodsze! Czemu? Ponieważ zdrowe tłuszcze są podstawowym źródłem dobrego cholesterolu, co jest kluczem do wytwarzania hormonów, które zwiększają Twoje młodzieńcze właściwości. – przy okazji – nie każdy cholesterol jest zły – dobry cholesterol to ważny składnik zdrowej tkanki skóry, dzięki czemu skóra jest bardziej elastyczna, świecąca i młodzieńcza). Jeśli stosujesz dietę o niskiej zawartości tłuszczu, pozbawiasz organizm składników odżywczych, których potrzebujesz, aby spowolnić proces starzenia się i zachować młodość.

  • JOGA

Joga działa od tysiącleci i nadal trwa przez cały ten czas, ponieważ jest bardzo skuteczna w takich sprawach, jak poprawa wewnętrznej świadomości, połączenie umysłu i ciała i duchowe zdrowie. Nie powinna ona jednak być uważana za skuteczną formę ćwiczeń. Oczywiście niektóre ruchy są trudne i fizycznie trudne. Ale ściśle fizjologicznie mówiąc, jodze brakuje niezbędnych składników, aby pobudzić organizm do budowy  szczupłych mięśni, spalania tłuszczu, a co najważniejsze … wywołać hormony pobudzając i spowolnić proces starzenia.

Joga może poprawić elastyczność i uspokoić umysł, ale NIE pobudzi Waszych hormonów.

Co dalej zrobić? 

Jeśli chcesz odwrócić proces starzenia się, musisz wiedzieć, jak wyzwolić hormony, aby wytrącić stare, martwe komórki, podnosząc proces metaboliczny, dzięki czemu można palić uparty, zgłębiony tłuszcz i zastąpić jędrnym ciałem i wyrzeźbioną sylwetką.

Odpowiedź brzmi: trening metaboliczny. Nie przejmuj się, to nie jest tak techniczne trudne, jak się wydaje. Pozwól mi wyjaśnić…

Jak uniknąć procesy starzenia – Cześć 2. Metaboliczne ćwiczenia obejmują wykonywanie pewnych ćwiczeń obejmujących całe ciało, dzięki czemu możecie aktywować jak najwięcej mięśni w jak najkrótszym czasie. To zupełnie odmienne od wykonywania tradycyjnych, odizolowanych ćwiczeń w których używasz tylko jednej grupy mięśniowej. Ta forma ćwiczeń trwa zbyt długo i nie stymuluje wystarczającej ilości włókien mięśniowych w celu zwiększenia hormonów zwiększających palenie i zwiększania aktywności.

Oto klucz: im więcej mięśni można aktywować w tym samym czasie, tym więcej będziesz mogła wyzwalać hormony zwiększające aktywność.  Dlatego kluczowe znaczenie mają ćwiczenia obejmujące całe ciało (górna część ciała i  dolne) w tym samym czasie.

To nie wszystko … jest specjalny sposób, w jaki chcesz wykonywać te ćwiczenia, ponieważ to spowoduje twoje najskuteczniejsze hormony spalania tłuszczu, dzięki czemu można spalić stary nadmiar tłuszczu, które wisiało zbyt długo.

I oto najlepsza część … Tu znajdziesz cały program 

Kliknij w link i działaj  

   >>>KLIKNIJ TUTAJ <<<

Odwrócenie zegara jest łatwe, gdy wiesz, jak WŁĄCZAĆ  Wkrótce będziecie mogli  wyglądać młodziej tak jak ja i  dzięki czemu można przeciwstawić się procesowi starzenia o 10 lat młodszym wyglądem i młodszym!

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk