Jak uniknąć procesy starzenia – Cześć 1

mój umysł

Jak uniknąć procesy starzenia – Cześć 1. Czasami wydaje się, że tyle widzieliście w tym życiu, że nic nie będzie w stanie znowu Was zaskoczyć. A potem przypadkowo podsłuchano, że ktoś wspomina coś niesamowitego, podobnie jak fakt, że mleko hipopotama jest w rzeczywistości różowe.

Według nauki istnieje różnica między wiekiem chronologicznym a wiekiem biologicznym, co oznacza, że ​​masz 50 lat i dosłownie ma 40-letnie ciało. Jestem pewien, że poznaliście kogoś, kto nie tylko wygląda na 10 lat młodszych, ale ma nieograniczoną energię i wytrzymałość. Mówiąc jednym słowem, jestem pewna, że widzieliście dokładnie to samo kogoś, kto wygląda i zachowuje się zbyt staromodnym dla ich rzeczywistego wieku.

Więc co to jest transakcja? Czy to genetyka? Wiem, że to brzmi jak najbardziej rozsądna odpowiedź. Ale genetyka ma niewiele wspólnego z tym, jak szybko lub wolno jesteś w wieku. Wierzcie lub nie, masz większą kontrolę nad procesem starzenia się niż myślisz.

Poważnie, to nie science fiction … możesz spowolnić proces starzenia się, ALE tylko jeśli wiesz, co robić.

… I nie mówię o konieczności stosowania anty-starzenia się pigułek lub suplementów hormonalnych. Nie. Jest to znacznie bezpieczniejsze i bardziej skuteczne. To coś, co możesz zrobić samemu.

Jest mnóstwo mężczyzn i kobiet, którzy złamali kodeks dotyczący starzenia się i dosłownie spowolnili swój biologiczny zegar na pełzanie. Pokaże Ci wszystkie skuteczne porady dotyczące starzenia się i wskazówki w ciągu minuty, ale najpierw spójrzmy na to, co dzieje się w miarę wieku.

Jak uniknąć procesy starzenia – Cześć 1. Twój metabolizm spowalnia tempo ślimaka w miarę wieku. To sprawia, że ​​spalanie tłuszczu i utrata masy ciała staje się niemożliwe. Hormony odpowiedzialne za wszystkie cechy podobne do młodzieży, takie jak zdrowy odcień skóry, silny, chudy mięsień, silna energia i nienasycony popęd płciowy zaczynają  coraz bardziej spowalniać każdego roku.  A jeśli nie jesteście aktywni, to poziom hormonu zwiększającego poziom młodości może spaść do zera i nie ma odwrotu.

Starzenie sprawia, że ​​kości są słabsze i bardziej kruche, pozbawiając ciało niezbędnych minerałów, które są niezbędne do tworzenia silnych kości. Dlatego tak wiele osób starszych cierpi z powodu złamań biodra, które mogą prowadzić do jeszcze poważniejszych powikłań medycznych.

To nie tylko twoje fizyczne właściwości, które mają negatywny wpływ na starzenie się … mózg cierpi również. Twoja pamięć, zdolność do rozwiązywania problemów i umiejętności podejmowania decyzji zaczynają spadać i pogarszać się każdego roku.

A oto prawdziwy kopacz: po 40, Twój wiek biologiczny zaczyna przyspieszać szybciej niż twój wiek chronologiczny! W rzeczywistości każdy rok, który się kończy, możesz osiągnąć wiek 6 miesięcy. Oznacza to, że kiedy obrócisz 42, twoje ciało zasadniczo obraca się 43 …  na 48 twoje ciało może być tak stare, jak 52 !!

Są to surowe fakty, ale to prawda. Jednak nie musi tak być. Masz zdolność spowolnienia starzenia się i przedłużenia młodości. Kiedy stosujesz moje strategie zwalczania starzenia się, będziesz w stanie ODWRÓĆ proces starzenia, znacznie spowalniając twoje starzenie się biologiczne  poniżej chronologicznego starzenia.

Oto czego można się spodziewać, używając niektórych strategii anty – starzenia:

Zapalicie swój metabolizm, przeprogramujesz swoje ciało, aby natychmiast zacząć spalać tłuszcz. Uruchomicie system hormonalny, tworząc odrodzenie hormonów zwiększających młodzieńczy wygląd, dzięki czemu można uzyskać nieskończenie więcej energii i być  szczupłą,  a jednocześnie zwiększyć popęd płciowy.

Wzmocnisz swoje ciało przez odzyskanie gęstości kości i zbudujecie solidny fundament. Zwiększycie swoją siłę mózgu, pamięć,  poprawiając funkcje poznawcze. Znacznie zmniejszysz proces starzenia się organizmu. Więc Twój wiek biologiczny będzie się spowolnić w porównaniu z wiekiem chronologicznym.

Teraz muszę Was ostrzec … jeśli masz zamiar przeczytać dalej będzie prawdopodobnie sprzeczne z wszystkim, co kiedykolwiek słyszeliście. ALE to dlatego, że niewiele osób rzeczywiście wie, jak spowolnić proces starzenia.

Pomyśl o tak zwanych „ekspertów”, które dają Ci wskazówki dotyczące starzenia się … jak one wyglądają? Jeśli nie wyglądają o 10-15 lat młodszą niż ich rzeczywisty wiek, czy naprawdę myślisz, że mają odpowiednią wiedzę? Ja tak wyglądam mam 43 lat, a wszyscy mi mówią, że wyglądam na 30 lat. I to jest to!

W Części 2 opisze trzy najgorsze błędy, których należy unikać, jeśli chcesz spowolnić proces starzenia się i zwiększyć metabolizm, aby spalić tłuszcz, zwiększyć aktywność hormonu, aby uzyskać więcej energii i wytrzymałość, a także zbudować jędrne, silne i zdrowe ciało:

Jutro będzie część 2 obserwuj uważne mojego bloga…

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk