Intensywny trening na Twoje ABS – Gosia Klos

plank w domu

Intensywny trening na Twoje ABS – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Plank jest czymś więcej niż tylko sposobem na utrwalenie absy – jest to także niesamowity trening sił ramion, nóg i świetny sposób na pracę nad twoją równowagą. Włączenie planka do treningu treningowego ma kluczowe znaczenie dla budowy stabilności i wzmocnienia ruchów ciała. Deska jest jednym z najlepszych sposobów kondycjonowania ciała, a nawet treningu siłowego.

Poniższe ćwiczenia to jedne z najlepszych, które mogę Tobie poradzić, a które pomogą Ci wzmocnić kręgosłup i zmaksymalizować trening. Ten trening możesz wykonać wykonać w domu rano lub wieczorem. Działaj!

1. Ruchoma deska

To nie jest deska, do której się przyzwyczaisz szybciutko – i pokochasz to. Zacznij  od normalnej pozycji deski, ale zegnij prawe kolano do lewego łokcia. Trzymaj go przez kilka sekund, a następnie wysuń nogę i ustaw go do prawego – wszystko to zachowaj w równowadze prawidłowej. Wstrzymaj ponownie, a następnie odwróć ruch, aż będziesz z powrotem na desce i powtarzaj tak z drugiej strony.

2. Przesunięcie deski

Przygotuj się, by poczuć pieczenie za pomocą przebudowanej. Ustaw sie do pozycji wyjściowej deski  przytrzymaj przez kilka sekund. Następnie podnieś prawą rękę, trzymając ją w pozycji „L”. W tym celu przesuwasz ciężar na lewą stronę i pochylasz ciało, utrzymując ramię i kręgosłup równolegle do nóg. Przytrzymaj przez chwile, a następnie powróć do normalnej pozycji deskowania i powtórz to z drugiej strony.

3. Boczna deska z biodrami u góry

Skręt w klasycznej desce bocznej  jest również trochę balansująca. Zacznij od pozycji na desce bocznej przy jednym przedramieniu na macie – i upewnij się, że masz łokieć prawidłowo wyrównany z ramieniem. Teraz znajdź równowagę, a drugą ręką trzymaj prosto w powietrzu.  Przesuń ciężar ciała z powrotem do góry i powtórz na tej stronie przed przejściem na drugą stronę.

4. Plank z ręką do przodu

Plank jest prosty, ale zęby troszkę utrudnić musisz wziąć hantle. Zacznij od pozycji pozycji wyjściowej planka i wyciągnij prawą rękę do przodu, trzymając hantle. Upewnij się, że biodra są równoległe do podłogi, a twoje ciało jest ładne i proste. Opuść ramię z powrotem do pozycji wyjściowej, a następnie powtórz tę czynność, aż do momentu przejścia na drugą stronę.

5. Plank z piłka

Dla tej kreatywnej deski, chwyć  piłkę i przygotuj się na wyciśnięcie ostatniego potu. Uklęknij przed piłką i zrób deske w normalnej pozycji – zawsze upewnij się, że ramiona są sztywne i wyrównane. Trzymaj tak przez 10 sekund i powtórz kilka razy.  Te ćwiczenia można wykonywać codziennie bez żadnego oporu. Oczywiście jest to trening dla osób, które nie maja problemu z kręgosłupem.

Każdy trening i dietę rozpisuje na konsultacji Skype, która jest dobrana indywidualnie do każdej osoby.

Napisz na m.klos@btinternet.com

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk