Unikaj Tego Produktu i Pozbądź się Brzucha

Mając duży brzuch trzeba przyjrzeć się dlaczego masz ten brzuch i ważysz ponad 90 kg. Coraz więcej pań zgłasza się do mnie z tym problemem niż w 2015 roku. Mieć duży brzuch to proces kilkuletni. Wraz z otyłością idą również choroby i czasami jeden ruch czy jeden produkt zmieniony w twoim odżywianiu może pomóc ci zwalczać otyłość.

Od małych rzeczy zmienia się świat, ciało i życie. Wiem jak ja byłam otyła 112 kg i nawet o tym nie wiedziałam. Myślałam, że tak ma być. Dopiero jak zrobiłam siebie zdjęcia to dostałam szoku, ale Anglia to inny świat, inne jedzenie, a roku 2005 – 2009 siłowni było jak na lekarstwo. Dopiero w 2012 zrobił się bum na siłownie 24 h. Teraz jest ich bardzo dużo ale coraz mniej chętnych.

Tym bardziej, że życie tam płynie szybciej i bez stresu. Teraz do mnie panie zapisują się na treningi online w domu – kontakt do współpracy kliknij tutaj – w każdym wieku, bez wychodzenia z domu. 

To samo jest z produktami spożywczymi. Jeden ci pomoże, bo nie jesteś uczulona, a drugi ci zaszkodzi. Dla mnie i wielu pań z którymi ćwiczyłam, zamiennikiem na słodycze jest żurawina z sokiem jabłkowym. No sok rozpuszcza zanim dostanie się do żołądka. I jeśli ten przepyszną żurawinę zamienisz za słodkości to brzuch ci spadnie szybciutko. Unikaj produktów, które można odgrzac w mikrofali. Ja nie mam od 10 lat mikrofalówki i gotuję codziennie. Naprawdę warto.

Dla mnie osobiście cebula jest produktem, którego wyrzuciłam ze swojego menu – wzdyma i zawsze się złe po nim czułam.

Dodasz 2,3 ćwiczenia z mojego bloga i brzuch sam zniknie.

Wiem, że nie jest lekko zamienić na cokolwiek, ale spróbować możesz, tak na 2 tygodnie. I jeśli nic się nie wydarzy ( w co wątpię ) to musisz szukać dalej, ale lepiej nie doprowadzać się do większych kilogramów niż masz teraz. Im więcej, tym gorzej i potrzebujesz więcej czasu.

Tabletki czy antybiotyki ( działają tylko na bakterie ), koktajle czy 1000 kcal to najgorsza rzecz jaką możesz zrobić. Pewnie…możesz schudnąć 40 kg w dwa miesiące…ale jakim kosztem?? Zbierania skóry z pod kolan? Czy efektem jo-jo? Decyzja należy do ciebie…

Pracuje z paniami 20 lat, jestem sama przed 50 – siatką i wiem, że takiemu odchudzaniu przychodzi się później borykać z konsekwencjami. Jak kocham trenować i pokazywać świat ćwiczeń innym paniom i wiem, że będą miały kości mocne, bez bólu w kręgosłupie i bez brzucha do 70 – siatki i dłużej.

Bierzemy wszystkiego za dużo, a za mało ćwiczymy.

Ja jestem tego przykładem….bez bólu, bez brzucha i pełna energii. Też tak chcesz? To napisz do mnie…

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk