Zrób To Ćwiczenie 3 Razy w Tygodniu – Video + Porady

Dziś coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie zdrowego trybu życia. Zaczynając trzymać się zdrowej diety i wykonywać codzienne ćwiczenia fizyczne. Z reguły osiągają świetne rezultaty w postaci zdrowego, szczupłego i atrakcyjnego ciała.

Oczywiście zdrowe odżywianie i regularna aktywność fizyczna to rzeczy, które zawsze zmienią twoje ciało, to tylko kwestia czasu, ale czy wiesz, że możesz poprawić swoje wyniki, jedząc określone produkty w określonych porach?

Dziś mam dla Ciebie kilka niezbędnych informacji dotyczących Twojego zdrowego odżywiania i odchudzania i ćwiczenie, które wykonaj 3 razy w tygodniu przez miesiąc czasu,

Oto kilka wskazówek żywieniowych, które pomogą Ci szybko osiągnąć pożądane rezultaty.

1. Przed treningiem

Niektórzy uważają, że powinni dużo zjeść przed treningiem, aby mieć dużo energii. Inni uważają, że to źle i w ogóle nic nie jedzą. W rzeczywistości obie koncepcje są błędne. Nie raz miałam przypadek, że panie jadły przed treningiem, dosłownie przed i wymiotowały lub było im ciężko na żołądku.

Zjedz 2-3 godziny przed treningiem. Pokarmy, które jesz w tym czasie, powinny zawierać białko i błonnik, ponieważ są to elementy, które pomogą Ci zbudować mięśnie.

2. Podczas treningu

Nawodnienie jest bardzo ważne dla organizmu. Upewnij się więc, że podczas treningu masz ze sobą butelkę wody. Powinien być na tyle duży, aby zapewnić odpowiednią ilość płynów i zapobiec odwodnieniu organizmu.

Aczkolwiek jestem ze starej daty i mnie uczono aby organizm podczas treningu organizm czerpał z wody, która jest w organizmie, ale nie każdy jest taki sam. Więc jeśli potrzebujesz napić się wody podczas ćwiczeń, to zrób to!

#3. Po treningu

Pomóż  mięśniom zregenerować się po ciężkich ćwiczeniach. Możesz to zrobić, rozciągając się, dobrze odpoczywając i jedząc odpowiednią żywność z białkiem.

Świeże lub gotowane na parze warzywa, niskotłuszczowe mięso lub ryby oraz zielona sałata to świetne posiłki do spożycia po treningu. Jak więc widać, wszystko jest dość proste. Nie należy trzymać się ścisłego planu posiłków i wykonywać naprawdę ciężkich ćwiczeń.

Wystarczy jeść odpowiednią ilość zdrowej żywności i wykonywać odpowiednie treningi, aby zachować szczupłą i zdrową sylwetkę.

Zrób te ćwiczenie 3 razy w tygodniu!

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk