Udało mi się zrzucić 10 kg w dół

Udało mi się zrzucić 10 kg w dół. Pewnie zastanawiasz się jak udało  Ani zgubić 10 kg  w szybkim czasie. Pewnie zastanawiasz się, jak ona to zrobiła? -przecież jest tyle artykułów na temat odchudzania, tyle książek, a ja nadal stoję w miejscu…waga nie drgnęła.

Zapytacie pewnie  jak to zrobić, żeby mi też się udało?…Mam wiele sprawdzonych teorii i 15 lat doświadczenia współpracy z kobietami. Dziś podzielę się z Tobą moimi doświadczeniami na ten temat. Jeśli chciałabyś zacząć teraz, to polecam Ci moja Dietę Gosi.

Aby schudnąć 10 kilogramów potrzebujesz trochę czasu. Optymalnym rozwiązaniem było by, gdybyś traciła do 1 kilogram na tydzień. Dzięki takiemu podejściu przyzwyczaisz swój organizm do nowej wagi i nie schudniesz jedynie tracąc mięśnie, co ma często miejsce przy głodówkach i kończy się szybkim powrotem do poprzedniej wagi. Dodatkowo po bardzo szybkiej utracie wagi okazuje się, że skóra staje się luźna.

Tylko stosując odpowiednią dietę i ćwiczenia oraz długoterminowy plan będziesz miała pewność, że zdrowo schudniesz 10 kg i więcej, …jeśli tyko będziesz tego chciała!

Udało mi się zrzucić 10 kg w dół.  Nie owijając dalej w bawełnę, poniżej znajdziesz parę rzeczy na których powinnaś się skupić żeby osiągnąć swój cel.

-Wypij pełną szklankę wody przed każdym posiłkiem.Będziesz pełna szybciej w wyniku czego spożywany posiłek będzie mniejszy.
– Pij zieloną herbatę. Zielona herbata jest pełna antyoksydantów i zawiera trochę kofeiny, która pomaga spalać tkankę tłuszczową.
– Wyeliminuj cukier. To absolutnie jest najgorsze, co można jeść. Pamiętaj, tłuszcz nie tuczy; cukier, oleje przetworzone i tłuszcze utwardzone, alkohol, białe pieczywo to są produkty, które tuczą.
– Zmniejsz stres za wszelką cenę. Zrobić wszystko, aby maksymalnie ograniczyć stres. Stres uwalnia kortyzol, który jest powodem dodatkowego wydzielania insuliny,  natomiast nadmiar insuliny przyczynia się do spowolnienia spalania tkanki tłuszczowej, i odkładania się jej.
– Gotuj posiłki w domu. Jedzenie w restauracji jest po prostu złe. Restauracje wykorzystują sól, cukier, sosy, zagęszczacze, stabilizatory i wszelkiego rodzaju inne nienaturalne szkodliwe produkty.

ania niemcy

 

Pamiętaj, że żywność jest paliwem. Bądź cierpliwa. Twoje nowe nawyki potrzebują czasu, by wdrożyć je w życie. Każdy cel jest łatwiej osiągnąć, dzieląc drogę do jego dotarcia na mniejsze etapy, na mniejsze cele. Osiąganie tych małych celów też będę przynosić radość.

 

 

Zapraszam do współpracy. Napisz do mnie.

m.klos@btinternet.com

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk