Udało mi się zrzucić 10 kg w dół - Mataleo.eu


Kup Dietę i Trening

Udało mi się zrzucić 10 kg w dół. Pewnie zastanawiasz się jak udało  Ani zgubić 10 kg  w szybkim czasie. Pewnie zastanawiasz się, jak ona to zrobiła? -przecież jest tyle artykułów na temat odchudzania, tyle książek, a ja nadal stoję w miejscu…waga nie drgnęła.

Zapytacie pewnie  jak to zrobić, żeby mi też się udało?…Mam wiele sprawdzonych teorii i 15 lat doświadczenia współpracy z kobietami. Dziś podzielę się z Tobą moimi doświadczeniami na ten temat. Jeśli chciałabyś zacząć teraz, to polecam Ci moja Dietę Gosi.

Aby schudnąć 10 kilogramów potrzebujesz trochę czasu. Optymalnym rozwiązaniem było by, gdybyś traciła do 1 kilogram na tydzień. Dzięki takiemu podejściu przyzwyczaisz swój organizm do nowej wagi i nie schudniesz jedynie tracąc mięśnie, co ma często miejsce przy głodówkach i kończy się szybkim powrotem do poprzedniej wagi. Dodatkowo po bardzo szybkiej utracie wagi okazuje się, że skóra staje się luźna.

Tylko stosując odpowiednią dietę i ćwiczenia oraz długoterminowy plan będziesz miała pewność, że zdrowo schudniesz 10 kg i więcej, …jeśli tyko będziesz tego chciała!

Udało mi się zrzucić 10 kg w dół.  Nie owijając dalej w bawełnę, poniżej znajdziesz parę rzeczy na których powinnaś się skupić żeby osiągnąć swój cel.

-Wypij pełną szklankę wody przed każdym posiłkiem.Będziesz pełna szybciej w wyniku czego spożywany posiłek będzie mniejszy.
– Pij zieloną herbatę. Zielona herbata jest pełna antyoksydantów i zawiera trochę kofeiny, która pomaga spalać tkankę tłuszczową.
– Wyeliminuj cukier. To absolutnie jest najgorsze, co można jeść. Pamiętaj, tłuszcz nie tuczy; cukier, oleje przetworzone i tłuszcze utwardzone, alkohol, białe pieczywo to są produkty, które tuczą.
– Zmniejsz stres za wszelką cenę. Zrobić wszystko, aby maksymalnie ograniczyć stres. Stres uwalnia kortyzol, który jest powodem dodatkowego wydzielania insuliny,  natomiast nadmiar insuliny przyczynia się do spowolnienia spalania tkanki tłuszczowej, i odkładania się jej.
– Gotuj posiłki w domu. Jedzenie w restauracji jest po prostu złe. Restauracje wykorzystują sól, cukier, sosy, zagęszczacze, stabilizatory i wszelkiego rodzaju inne nienaturalne szkodliwe produkty.

ania niemcy

 

Pamiętaj, że żywność jest paliwem. Bądź cierpliwa. Twoje nowe nawyki potrzebują czasu, by wdrożyć je w życie. Każdy cel jest łatwiej osiągnąć, dzieląc drogę do jego dotarcia na mniejsze etapy, na mniejsze cele. Osiąganie tych małych celów też będę przynosić radość.

 

 

Zapraszam do współpracy. Napisz do mnie.

[email protected]

Gosia Klos

Poprzedni
Następny
Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos
%d bloggers like this: