UDA Problem każdej kobiety – Gosia Klos

Jeśli chcesz pomyślnie wyszczuplić uda w dół, musisz zacząć trening od 10 minut dziennie. Najważniejszą rzeczą jest to, aby dokonać zmian w stylu życia bez wymówek. Zalecam dietę o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych i bogatej w owoce i warzywa. Najlepszą rzeczą jest, aby dokonać drobnych zmian w swoim codziennym życiu na przykład:  jeśli mieszkasz w bloku zacznij chodzić po schodach, a nie korzystaj z windy.

Nic samo się nie zrobi. Chociaż wiele osób wydaje się, że utrata masy ciała i utrata tkanki tłuszczowej to jedno i to samo i nie jest świadoma różnicy między tymi dwoma problemami. Po rozpoczęciu diety i ćwiczeń automatycznie stracisz tłuszcz. Czasami tracimy też  mięśnie. A jeszcze w gorszych przypadkach po nie udanym odchudzaniu zostaje dużo skóry. Aby rozpocząć utratę tłuszczu, musisz zrozumieć, że zmniejszenie masy ciała nie jest to samo co spalanie tłuszczu.

Często słyszę na konsultacji moich podopiecznych, że chcą schudnąć, kiedy to co naprawdę chcą zrobić to stracić tłuszcz. W wyniku tego psychicznego podejścia do problemu, rozpoczynają swoją podróż z utratą wagi. Chociaż dziewczyny wiedzą ile ważą, większość z nich nie wie ile  jest beztłuszczowej masy mięśniowej, a ile jest procent tkanki tłuszczowej. W rezultacie idą na dietę i wycinają  kalorię robiąc dużo ćwiczeń kardio. Jednakże w wyniku czego po prostu wyglądają mniejsze lecz z dużą zawartością tłuszczu w organizmie. Powodem tego jest to, że dziewczyny   koncentrują się na obniżaniu liczby na wadzę, podczas gdy powinny skoncentrować się na  swojej tkance tłuszczowej.

Jeśli chcesz zmniejszyć swoje UDA,  nie możesz po prostu polegać tylko na cardio. Najlepszym sposobem, aby spalić tłuszcz z tych warstw jest ciężki trening na siłowni lub w domu z ciężarami.  Zmniejszając ilość tłuszczu i wody pomiędzy skórą i mięśniami za parę miesięcy Twoje mięśnie będą bardziej podkreślone. Jednym z najlepszych sposobów na tonowanie mięśni są ciężkie treningów na nogi tak jak przysiady ze sztangą lub wykroki.

Ja wiem, że łatwo jest powiedzieć zrób wykroki lub przysiady, ale nie każda z Was wie jak się je wykonuje, wykonuje poprawnie i tu się zaczyna problem. 99 procent kobiet myśli, że robi wszystko poprawnie, ale gdy po pół roku stwierdza, że nic się nie zmieniło szuka pomocy.  Zainwestuj w swoje Ciało i zdrowie! Szkoda czasu, aby stwierdzić po dłuższym czasie, że stoisz w miejscu.

Oczywiście jeśli nie wiesz jak sobie poradzić  z takim treningiem i nie wiesz od czego zacząć to umów sie ze mną na konsultacje online lub mogę dojechać do ciebie na siłownie w Wielkiej Brytanii i nauczyć cie ćwiczeń dobranych indywidualnych do Twoich potrzeb. Zajmuję sie problemami kobiet od ponad 16 lat i wiem, że nie jest łatwo.

Napisz do mnie m.klos@btinternet.com

Zadzwoń 00447825268743

Twój Trener Osobisty https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk