Uda i Pośladki – 5 Ćwiczeń – VIDEO

Trening na nogi, uda i biodra - Video - Gosia Klos

Uda i Pośladki – 5 – Ćwiczeń – VIDEO. Kochani dobrze wiecie, że aby uzyskać jędrne Uda i Pośladki, musisz robić przysiady i inne ćwiczenia wzmacniające mięśnie. Tak więc, jeśli szukałaś rozwiązań dotyczących swojego tyłka i nóg, to czytaj dalej. Ćwiczenia te można łączyć z innymi ćwiczeniami lub po prostu wykonywać samodzielnie. Są bardzo proste i można je wykonać w domu. Najlepsze jest to, że zajmie to tylko 15 minut dziennie.

W związku z tym przedstawiam Ci najlepsze ćwiczenia na ujędrnienie twojego tyłka i nóg, a dodatkowo kliknij tutaj i połącz te ćwiczenia z ramionami. Pamiętaj o rozgrzewce kliknij tutaj 

1. Ćwiczenie zakrok do tyłu na krześle. Pamiętaj o plecach prostych i kolanie nie wychodzącym po za palce stóp. Zrób na początek 2 serie po 15 powtórzeń.

2. Ćwiczenie z siadem na krześle. Wykonaj 3 serie 10 powtórzeń na każdą nogę.

3. Ćwiczenie z przysiadem.Wykonaj 3 serie 10 powtórzeń, możesz trzymać hantelki 2 kg.

4. Przysiad w rozkroku możesz zrobić 3 serie po 15 powtórzeń.

5. Wyskoki do rozkroku. 3 serie po 15 powtórzeń.

 

 

 

Pamiętaj:

  • plan treningowy najlepiej wykonywać do 4 tygodni tak jak moje podopieczne, między ćwiczeniami nie robimy przerw, odpoczywamy dopiero po skończonym całym obwodzie czyli 15  powtórzeniach
  • pijemy bardzo dużo czystej wody podczas sesji 1-2 litry
  • po skończonym treningu możemy dodać kardio – zaczynając od 10 minut zwiększać co 5 minut po 3 dniach
  • trening wykonuj 5-6 razy w tygodniu nie przekraczając 1 godziny
  • obciążenia należy dobierać tak, by po skończonym ćwiczeniu odczuwać zmęczenie mięśni np; 1 kg na początek i po miesiącu dopiero zwieszamy.
  • nie kombinuj zmieniając czas treningu i wykonania treningu. Musisz zachować systematyczność i plan treningowy bez dokładania nowych obciążeń czy ilość powtórzeń.

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk