Ćwiczenia dla Początkujących – VIDEO

Trening na nogi i pośladki - Gosia Klos

Ćwiczenia dla Początkujących – VIDEO. Opadający tyłek to problem każdej kobiety. Nie ma znaczenia, jak twarda jest reszta ciała, jeśli masz opadające pośladki lub z cellulitem. Nie tylko trening skoncentrowany na tych partiach,  zapewni Ci wspaniałe pośladki, ale także zapewni Ci pewność siebie. Pośladki aby były jędrne potrzebują czasu i nie da sie zrobić ich w miesiąc. Możesz wyjsc na rower, zatrzymać się gdzieś w lesie i zrobić przysiady czy wykroki 3 serie po 20 powtórzeń.

ĆWICZYĆ MOŻESZ WSZĘDZIE TYLKO TRZEBA CHCIEĆ RUSZYĆ TYŁEK.

1.Wskoki na pufę lub step. Zacznij od rozstawienia ramion na szerokość stopy i upewnij się, że plecy są proste. Wyciągnij ręce bezpośrednio przed siebie, równolegle do ziemi (możesz zwiększać wagę, wykonując książkę w wyciągniętych dłoniach przez cały ruch). Powoli ugnij kolana i opuść ciało, aż uda będą równoległe do ziemi. Trzymaj plecy prosto i unikaj zginania podczas ruchu. Wskocz tak 15 x 3 serie.

2.Przysiady. Zrób 15 x 4 serie. Możesz trzymać hantelki po 2 kg.

 

3.Wykroki w miejscu. Plecy trzymaj prosto i patrz przed siebie.  Zrób 15 x 4 serie na każda noge. Możesz trzymać hantelki po 2 kg.

Jeśli potrzebujesz plan treningowy lub dietetyczny napisz do mnie. Plan dietetyczny jest napisany na podstawie konsultacji i badan lekarskich. 

m.klos@mataleo.eu

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU SĄ ZASTRZEŻONE. Udostępniać MOŻESZ tekst w serwisach społecznościowych ( social media ), ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody mojej pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. Dostaje informacje od was o kopiowaniu artykułów bez podawania źródła.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk