Tymi metodami obniżysz cukier jaki i oponkę na brzuchu

Obniż cukier i oponkę na brzuchu

Tymi metodami obniżysz cukier jaki i oponkę na brzuchu. Spożywanie napojów gazowanych i przetworzonej żywności pełnej rafinowanego cukru lawinowo rośnie. Liczne badania wskazują na wiele poważnych problemów zdrowotnych będących skutkiem nadmiernego spożycia cukru, w tym choroby serca, cukrzycę, otyłość, zaburzenia psychoruchowe, a nawet raka. Prawda jest taka, że cały ten cukier nie musi być częścią naszego codziennego życia. Możemy odrzucić produkty zawierające cukier i przejść na dietę opartą na naturalnych pokarmach bogatych w niezbędne składniki odżywcze. Diety oparte na warzywach, roślinach strączkowych i produktach pełnoziarnistych dostarczają wszystkiego, czego organizm potrzebuje do zachowania optymalnego zdrowia, i pomagają tłumić nałogowe pragnienie słodyczy.Najlepszym wyborem dla osób zbliżających się do andropauzy i menopauzy jest zrezygnowanie z cukru i wybranie takiej zdrowej alternatywnej żywności, która zapewni długie i szczęśliwe życie. Dlatego u mnie panię ładnie gubią tkankę tłuszczową i nie mają apetytu na słodkie, ale to wszystko jest dobierane i ustalane indywidualnie na konsultacjach Skype.

Napisz do mnie i zacznie już wszpólpracę m.klos@mataleo.eu 

Metody na obniżenie cukru w organizmie. 

1. Ciągły głód

Jeśli Twój apetyt jest nawet  nawet po jedzeniu zaledwie 1 godziny temu, może to być powodem tego, że jest wysoki poziom cukru we krwi. Nie pozwala on glukozy uzyskać dostępu do komórek i nie wytwarza energii. Skoncentruj się na diecie bez cukru. Napisz do mnie i działaj!

2. Zwiększone zmęczenie

Zmęczenie nawet w świeży nowy poranek może być oznaką zbyt dużego spożycia cukru. Ponieważ twoje komórki nie wytwarzają energii, czujesz się zmęczony, nawet nie wykonując żadnej pracy.

3. Suchość w ustach, nadmierne pragnienie

Z powodu częstego oddawania moczu i dużej utraty płynów organizm zaczyna wychodzić z wody. Powoduje to odwodnienie  i sprawia, że ​​Twoje usta są suche. Zbyt duże spożycie cukru powoduje nadmierne pragnienie.

4. Sucha skóra

Kiedy twoje ciało ciągle zaczyna brakować wody, zaczyna wypełniać niedobór za pomocą innych środków, takich jak Twoja skóra. Może sprawić, że Twoja skóra będzie podatna na suchość i szorstkość. . Cukier wpływa na gruczoły potowe i zmniejsza krążenie krwi.

5. Trudności z koncentracją

Nadmiar cukru objawia się trudnościami w koncentrowaniu się, skupiając się na jednej rzeczy. Wynika to z bardzo małej ilości energii obecnej w mózgu. Glukoza nie wytwarza energii w komórkach mózgowych i powoduje ten problem.

6. Powolne gojenie ran i cięć

Wyższy poziom cukru jest przyczyną uszkodzenia naczyń. Z tego powodu krążenie krwi ulega znacznym zmianom. Tkanki twojego ciała nie leczą rany.

Naukowcy wykazali również, że spożywanie cukru przez całe życie może zmniejszyć dostawy niezbędnych składni ków odżywczych poprzez hamowanie apetytu. Anderson i inni badacze doszli do wniosku, że podstawowy mechanizm, za pomocą którego węglowodany prawdopodobnie regulują uczucie sytości i spożycie pokarmu, polega na oddziaływaniu na poziom glukozy we krwi. Okazało się, że spożycie i subiektywne uczucie głodu są odwrotnie proporcjonalne do reakcji powodowanej przez glukozę we krwi w ciągu 60 minut po spożyciu węglowodanów. Dlatego batony czekoladowe reklamuje się jako dostarczające energii aż do następnego posiłku. Twoje ciało może nie otrzymać żadnej niezbędnej substancji odżywczej i jednocześnie zostać oszukane, że dostało odpowiednią ilość energii. Dlatego ważna jest dieta indywidualna.

Z badania Andersona wynika, że słodkie pokarmy tłumią apetyt i uniemożliwiają ludziom spożywanie zbilansowanej diety z odpowiednimi składnikami odżywczymi nie występującymi w słodkich produktach. Innymi słowy, słodkie przekąski mogą prowadzić do niedożywienia.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg Twój Dietetyk

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk