Tylko 3 minuty przed snem aby schudnąć – Zobacz Trening

nogi i metamorfoza

Jednym z najczęstszych wymówek w naszym współczesnym wieku, że nie ćwiczymy, jest brak czasu. „Jestem zbyt zajęty”, „Jest za późno / wcześnie”, a „Mam za dużo do zrobienia dzisiaj” są różne sposoby mówienia: „Nie mam czasu na ćwiczenia”. Wszyscy chcemy smukłego, sprawnego ciała, ale nie chcemy poświęcać mu tak dużo czasu. Na szczęście mam dla ciebie  proste rozwiązanie.

To proste, 3-minutowe ćwiczenie pomoże Ci schudnąć do poziomu sprawności, którego szukasz, bez zajmowania zbyt wiele czasu. Nie musisz się pakować na dwugodzinną wycieczkę na siłownię. Tuż przed tym, jak wskoczysz do łóżka, po prostu zacznij od 3 minut z tymi ćwiczeniami, a następnie idź spać.

Badania pokazują, że dzięki trwałości w okresie 12 tygodni krótkie i szybkie ćwiczenia wykonywane codziennie mogą przynieść takie same efekty odchudzające jak długie sesje ćwiczeń. (1)

3-minutowe ćwiczenie na szczuplejsze nogi

To 3-minutowe ćwiczenie składa się z trzech części. Każda część skupi się na innej grupie mięśni, a razem pomogą pozbyć się tego dodatkowego tłuszczu wokół twoich nóg.

Część 1: Praca na pośladki i uda.

To ćwiczenie działa na uda i pośladki – mięśniach na górze ud, kolanach i brzuchu.

Zacznij od leżenia płasko na plecach. Możesz skorzystać z maty do jogi, jeśli masz jedną dostępną, ręcznik lub tylko podłogę. Rozluźnij ręce połóż je na boki. Powoli podnieś pośladki  w powietrze, stopy są złączone. Wciągnij pępek w kierunku kręgosłupa, aby utrzymać dolną część pleców płasko na podłodze i utrzymuj nogi prosto, kolana lekko rozstawione. Jeśli nie możesz osiągnąć kąta 90 stopni bez zginania kolan, opuść nogi bliżej podłogi, aż utrzymasz je prosto. Z czasem odkryjesz, że możesz podnosić pośladki  coraz wyżej.

Upewnij się, że uda i kręgosłup są proste, nie rozluźnione. Bardzo dobre ćwiczenie dla kobiet w ciąży. Zrób to 10 razy po 4 seriei. Gdy skończysz, przejdź do następnego ćwiczenia bez odpoczynku.

2.Część 2: Praca z na pośladki i uda.

Zacznij od stania z boku przy krześle. Trzymaj plecy prosto, głowa jest skierowana do przodu. Zrób duży wykrok do przodu trzymając się krzesła. Kiedy jesteś nogą z przodu, zatrzymaj się na sekundę i wróć do tyłu. Zrób tak 10 razy na każdą nogę po 15 powtórzeń.

3.Część 3: Praca wewnętrznymi udami.

Zacznij ćwiczenie od stania prosto ze złączonymi razem stopami z hantelkami w dłoniach po 1 kg.  Powoli pochylaj się do przodu i jednocześnie podnosząc nogę do góry i jednoczesnie przyciągając dłonie z hantelkami do boku. Wróć do pozycji wyjściowej i zrób to samo na drugą stronę. Staraj się zrobić to dynamicznie 3 serie po 15 powtórzeń na każdą nogę.

Najlepszą częścią tego ćwiczeń jest to, że jest tak niewiarygodnie krótki, nie dając ci wymówek. Ale jest także zwycięzcą, ponieważ ma niewielki wpływ, uderza w różne mięśnie nóg i kręgosłupa, a ty możesz to zrobić tuż przed snem.

Więc weź 3 minuty z twojego dnia przez 12 tygodni i obserwuj, jak twoje nogi się ujędrniają, a pośladki podnoszą się!

  1. Zródło 

Sukces ma wiele ojców i wiele matek. Musisz wierzyć w ten cel i on nie bierze się ze szczęścia. On bierze się od porażki do porażki, aż osiągniesz swój cel. Życie jet piękne i trzeba być pozytywnej myśli.  Jeśli nie wiesz jak trenować to zapraszam do współpracy na treningi online Skype. Razem możemy dużo, motywacja i wycisk jest Gratis. Kliknij Tutaj!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk