Tylko 3 Łyżeczki – Nowy Przepis dla Wymagających

jelito grube

Tylko 3 Łyżeczki – Nowy Przepis dla Wymagających. Nasze jelita przetwarzają 100 ton żywności i 40 000 litrów płynów na okres 70 lat. Oznacza to, że około 1o kilogramów depozytów kałowych i toksycznych odpadów gromadzą się w jelitach i zanieczyszczają one naszą krew i powodują nieodwracalne uszkodzenie ciała.

Dlatego możesz zapobiegać i leczyć wiele problemów zdrowotnych, eliminując śluz, osady kałowe i pasożyty z jelit. Leczenie lewatywą może oczyścić tylko niewielką część okrężnicy – 40-50 centymetrów. Ponadto metoda ta jest kosztowna, czasochłonna i uszkadza mikroflorę jelitową.

Jednak ujawnię wam metodę oczyszczania jelit z osadów śluzu i kału, przy zachowaniu mikroflory jelitowej. Metoda ta zapewni również szybką normalizację wagi i spalanie tłuszczu i ma pozytywny wpływ na regulację metabolizmu lipidów. Musisz tylko spożywać 1-3 łyżki siemię lniane przez trzy tygodnie!

Wskazania:

Nadmierna masa ciała, zaburzenia metabolizmu lipidów, zapalenie żołądka, zapalenie okrężnicy, żołądek i wrzód dwunastnicy, stany zapalne górnych dróg oddechowych, przewodu żołądkowo-jelitowego, choroby dróg moczowych, infekcje, zapalenie pęcherza, odmiedniczkowe zapalenie nerek

Oczyść jelito za pomocą mączki z nasion lnu 

Pij tę mieszaninę przez 3 tygodnie zamiast śniadania:

Tydzień 1: 1 łyżka stołowa siemię lniane i 100 ml kefiru
Tydzień 2: 2 łyżki siemię lniane i 100 ml kefiru
Tydzień 3: 3 łyżki siemię lniane i 150 ml kefiru

Mąka lniana wchłania i usuwa toksyny z organizmu i obniża poziom cholesterolu we krwi. Jeśli nie możesz znaleźć mąki z siemienia lnianego w lokalnym sklepie, możesz kupić trochę siemię lniane i drobno zmielić.

Tę mieszankę przyjmuje się zamiast śniadania i należy pamiętać, że należy pić co najmniej 2 litry wody dziennie. Jeśli to możliwe, pić wodę z miodem i cytryną, ponieważ da to najlepsze rezultaty.

Powinnaś także codziennie przygotowywać świeżą porcję ponieważ nasiona mogą się zjełczeć. Zrób tę metodę oczyszczania raz w roku.

Dodaj do tego dietę i trening po który możesz napisać do mnie na

m.klos@mataleo.eu

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk