Schudnij jedząc tylko ten Produkt na śniadanie

Schudnij jedząc tylko ten Produkt na śniadanie. Najważniejszym posiłkiem dnia jest niewątpliwie śniadanie tuż po treningiem, dlatego zawsze należy się upewnić, że jest zdrowe i pożywne. Ten posiłek dostarcza potrzebnej energii na cały dzień i przyspieszy metabolizm.

Jeśli próbujesz stracić dodatkową wagę, nigdy nie powinieneś opuszczać śniadania, ponieważ po prostu zwiększy niezdrowe pragnienia przez resztę dnia. Ostatnie badania opublikowane w Annals of Nutrition & Metabolism wykazały, że najlepszym możliwym wariantem na śniadanie jest w rzeczywistości płatki owsiane. Uczestniczyło w nim 36 mężczyzn i kobiet, którzy zostali podzieleni na 3 grupy.

Schudnij jedząc tylko ten Produkt na śniadanie. Wszyscy uczestnicy spożywali 350 kalorii dziennie, podczas gdy pierwsza grupa otrzymywała płatki owsiane, drugie płatki kukurydziane, a trzecia tylko piła wodę na śniadanie, a lunch był taki sam dla wszystkich.

Uczestnicy musieli rejestrować swój poziom sytości w ciągu najbliższych 3 godzin. Naukowcy przeanalizowali próbki krwi w celu kontrolowania poziomu cukru we krwi i poziomu insuliny.
Okazało się, że uczestnicy pierwszej grupy mieli najmniejszą ochotę na jedzenie po południu i spożyli o 31% mniej kalorii na lunch. Płatki owsiane  okazały się najbardziej korzystne dla ludzi, którzy chcieli schudnąć, ponieważ ludzie spożywają  mniej kalorii na lunch.

Uczestnicy z drugiej grupy odczuwali głód po 3 godzinach, tak samo było z tymi, którzy pili wodę na śniadanie. Płatki owsiane pozostają dłużej w żołądku, podczas gdy płatki kukurydziane podnoszą poziom glukozy we krwi, a następnie osobnik doświadcza nagłego spadku cukru.

Kliknij tutaj po plan dietetyczno – treningowy

Liczne badania potwierdziły te same wyniki i stwierdzono, że płatki owsiane na śniadanie pomagają w utracie wagi i zmniejszają spożycie kalorii o 31-50%, a jej efekty są długotrwałe.

Schudnij jedząc tylko ten Produkt na śniadanie. Płatki są smaczne i zdrowe i można je dodawać do wszelkiego rodzaju potraw, gulaszu lub sałatek, a także do wielu deserów. Zawiera wiele składników odżywczych i oferuje wiele korzyści zdrowotnych, w tym: Zapewnia uczucie sytości
Płatki są bogate w błonnik, co zapobiega zachciankom i powoduje uczucie pełności. Fibre wspomaga trawienie, a tym samym wspomaga utratę wagi.
Owies reguluje ciśnienie krwi, ponieważ zawierają lignan, włókno roślinne, co do którego wykazano, że obniża ciśnienie krwi o 30%, jeśli jest regularnie stosowane.

Włókno w owsie wiąże się z tłuszczem w ciele, a tym samym obniża poziom LDL lub złego cholesterolu we krwi. Owsianka obniża również ryzyko chorób serca, niewydolności serca i udarów mózgu oraz utrzymuje zdrowe serce i naczynia krwionośne. Obniża ryzyko raka

British Medical Journal opublikował badanie, które wykazało, że owies zmniejsza ryzyko raka okrężnicy, piersi, prostaty i jajnika.

Kliknij tutaj po plan dietetyczno – treningowy

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk