Schudnij jedząc tylko ten Produkt na śniadanie


Kup Dietę i Trening

Schudnij jedząc tylko ten Produkt na śniadanie. Najważniejszym posiłkiem dnia jest niewątpliwie śniadanie tuż po treningiem, dlatego zawsze należy się upewnić, że jest zdrowe i pożywne. Ten posiłek dostarcza potrzebnej energii na cały dzień i przyspieszy metabolizm.

Jeśli próbujesz stracić dodatkową wagę, nigdy nie powinieneś opuszczać śniadania, ponieważ po prostu zwiększy niezdrowe pragnienia przez resztę dnia. Ostatnie badania opublikowane w Annals of Nutrition & Metabolism wykazały, że najlepszym możliwym wariantem na śniadanie jest w rzeczywistości płatki owsiane. Uczestniczyło w nim 36 mężczyzn i kobiet, którzy zostali podzieleni na 3 grupy.

Schudnij jedząc tylko ten Produkt na śniadanie. Wszyscy uczestnicy spożywali 350 kalorii dziennie, podczas gdy pierwsza grupa otrzymywała płatki owsiane, drugie płatki kukurydziane, a trzecia tylko piła wodę na śniadanie, a lunch był taki sam dla wszystkich.

Uczestnicy musieli rejestrować swój poziom sytości w ciągu najbliższych 3 godzin. Naukowcy przeanalizowali próbki krwi w celu kontrolowania poziomu cukru we krwi i poziomu insuliny.
Okazało się, że uczestnicy pierwszej grupy mieli najmniejszą ochotę na jedzenie po południu i spożyli o 31% mniej kalorii na lunch. Płatki owsiane  okazały się najbardziej korzystne dla ludzi, którzy chcieli schudnąć, ponieważ ludzie spożywają  mniej kalorii na lunch.

Uczestnicy z drugiej grupy odczuwali głód po 3 godzinach, tak samo było z tymi, którzy pili wodę na śniadanie. Płatki owsiane pozostają dłużej w żołądku, podczas gdy płatki kukurydziane podnoszą poziom glukozy we krwi, a następnie osobnik doświadcza nagłego spadku cukru.

Kliknij tutaj po plan dietetyczno – treningowy

Liczne badania potwierdziły te same wyniki i stwierdzono, że płatki owsiane na śniadanie pomagają w utracie wagi i zmniejszają spożycie kalorii o 31-50%, a jej efekty są długotrwałe.

Schudnij jedząc tylko ten Produkt na śniadanie. Płatki są smaczne i zdrowe i można je dodawać do wszelkiego rodzaju potraw, gulaszu lub sałatek, a także do wielu deserów. Zawiera wiele składników odżywczych i oferuje wiele korzyści zdrowotnych, w tym: Zapewnia uczucie sytości
Płatki są bogate w błonnik, co zapobiega zachciankom i powoduje uczucie pełności. Fibre wspomaga trawienie, a tym samym wspomaga utratę wagi.
Owies reguluje ciśnienie krwi, ponieważ zawierają lignan, włókno roślinne, co do którego wykazano, że obniża ciśnienie krwi o 30%, jeśli jest regularnie stosowane.

Włókno w owsie wiąże się z tłuszczem w ciele, a tym samym obniża poziom LDL lub złego cholesterolu we krwi. Owsianka obniża również ryzyko chorób serca, niewydolności serca i udarów mózgu oraz utrzymuje zdrowe serce i naczynia krwionośne. Obniża ryzyko raka

British Medical Journal opublikował badanie, które wykazało, że owies zmniejsza ryzyko raka okrężnicy, piersi, prostaty i jajnika.

Kliknij tutaj po plan dietetyczno – treningowy

Poprzedni
Następny
Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos
%d bloggers like this: