Ćwiczenia na wewnętrzne UDA – VIDEO

Ćwiczenia na wewnętrzne UDA – VIDEO. Właśnie te miejsca brzuch i uda są regionem, który większość kobiet nie może sobie z nimi poradzić. I chociaż nie możesz zauważyć wyników musisz, próbować dalej i dalej. Możesz rozwinąć i wzmocnić więcej mięśni w docelowym obszarze. W połączeniu ze zdrową dietą i treningiem masz gwarantowany sukces.

Te ruchy wykraczają poza tradycyjne ćwiczenia nóg, aby odchudzać i kształtować wewnętrzne uda pod każdym kątem. Wykonuj je codziennie przez 4 dni w tygodniu.  Może to być poniedziałek, wtorek i środa wolne od treningu. Dodaj jeszcze inne treningi, które są na moim blogu.

1.Wykroki boczne.  Wykrok boczny jest do wykonania bardzo łatwo tylko musisz mieć plecy proste i kolana nie wychodzą po za palce u stóp. Zrób przez 30 sekund 4 serie.

2.Wymachy nóg do boku. Będąc na macie brzuchem, głowę umieść na na dłonie i unieść nogi do góry wymachując do boku. Zrób przez 30 sekund 4 serie.

3.Unoszenie nóg do boku. Leżąc na macie bokiem, unieść nogę do góry przez 30 sekund 4 serie i zmień nogę.

 

4.Wznosy nogi do góry z piłką.  Możesz te ćwiczenie zrobić bez piłki na początek. Zrób 30 sekund 4 serie.

 

Tylko ty musisz zacząć ćwiczyć kochana, nawet 15 min dziennie dla siebie i swojego zdrowia, a kilogramy same zejdą. Działaj!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk