Pozbądź się Plam przy pomocy Tego Środka

Plamy na twarzy

Pozbądź się Plam przy pomocy Tego Środka. Plamy słoneczne, plamy starcze i piegi są często wynikiem narażenia na niebezpieczne promieniowanie ultrafioletowe słońca, które powoduje uszkodzenie melaniny i prowadzi do krótkotrwałego lub długotrwałego odbarwienia.

W większości przypadków pojawiają się na dłoniach i twarzy, ale mogą również wystąpić na każdej części ciała wystawionej na działanie słońca. Przebarwienia skóry mogą być również spowodowane przez blizny spowodowane operacją lub urazem. Ponadto, melasma jest typem hiper-pigmentacji skóry, który występuje u kobiet w ciąży, i dlatego jest często określany jako maska ciąży, ponieważ brązowe plamy pojawiają się na policzkach i nosie.

Jednak może również wpływać na mężczyzn. Nie wywoływało to jednak efektów długoterminowych i zwykle znika po ciąży. Następująca naturalna receptura będzie bardzo pomocna w pozbyciu się plam:

Sposób przygotowania:

Do łyżeczki proszku z kurkumy dodaj łyżeczkę soku z cytryny, dokładnie wymieszaj i nałóż pastę na brązowe plamy. Pozostaw to na 15 minut, a następnie zmyj zimną wodą.

Zaleca się stosowanie go przed prysznicem. Powtórz to leczenie jeden lub dwa razy w ciągu dnia, a wkrótce uzyskasz widoczne rezultaty.
Należy pamiętać, że po tym zabiegu nie należy narażać skóry na działanie słońca.

Ten przepis jest częścią Ayurveda, starożytnej indyjskiej nauki o leczeniu. Jest niezwykle skuteczny ze względu na właściwości swoich składników.

Mianowicie, cytryna jest naturalnym rozjaśniaczem i stymuluje peeling skóry, zapewnia blask skóry i działa jako środek przeciwzapalny. Należy pamiętać, że w przypadku skóry wrażliwej należy zastąpić cytrynę mlekiem.

Moje plany treningowo – dietetyczne pomaga kobietom w osiągnięciu ich celów ciała z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk