Tylko 1 Składnik na oczyszczenie Wątroby – 5 kg w Dół

Oczyś wątrobę tym składnikiem - 5 kg w dół-kopia

Rodzynki mają wysoką zawartość fruktozy, kwasów organicznych i pektyn, substancji, które przyczyniają się do oczyszczenia jelit, ponieważ ułatwiają pasaż kału.

Ponadto zawierają kwas deoksylitocholowy, pierwiastek, który może przyczynić się do zapobiegania rakowi okrężnicy, zgodnie z badaniem opublikowanym w „American Journal of Enology and Viticulture”.

Rodzynki to suszone winogrona są suszone na słońcu czyli naturalnie, a sztuczne to moczone w wodzie. Mamy kilka rodzajów rodzynek, ale ja uwielbiam sułtańskie te jasne, złociste, ale mamy jeszcze ciemne koryntki są bardzo słodkie, bardzo ciemne.

I choć spożywanie rodzynek kojarzy się raczej ze słodkością, prawda jest taka, że ten produkt jest idealny do walki z zaparciami, zwłaszcza spożywany w formie naparu.

Ale woda z rodzynkami działa nie tylko jako skuteczny naturalny środek przeczyszczający, ale także pomaga oczyścić wątrobę. To dlatego, że obniża zły cholesterol i trójglicerydy

Aby potwierdzić pozytywny wpływ suszonych winogron na zdrowie, uniwersytet w Berkeley zadeklarował, że są one bardzo zdrowe i bogate w wiele składników pomagających w kontrolowaniu wagi i kształtowaniu sylwetki. Spożywany codziennie spłaszcza brzuch i zmniejsza wagę.

Chociaż nikt nie może zaprzeczyć zaletom świeżych winogron, wielu badaczy zgodziło się co do ogromnego znaczenia wartości odżywczych rodzynek. W rzeczywistości dostarcza pierwiastków o wysokiej zawartości przeciwutleniaczy, które pozyskuje z procesu suszenia. Składniki odżywcze stają się bardziej skoncentrowane i lepiej przechowywane.

Dr Anju Sood z Bangalore zaleca, aby włożyć rodzynki do wody na całą noc i wypić napój następnego dnia na pusty żołądek, aby lepiej wykorzystać zalety suszonych winogron.

Naukowym powodem tego jest to, że składniki odżywcze są przenoszone do namoczonej wody. Dzięki temu rodzynka korzystnie reguluje poziom cukru we krwi, ułatwia trawienie i przynosi ulgę w zaparciach.

Oprócz nadania szczególnego charakteru różnym potrawom, rodzynki mają wiele właściwości, które pomagają nam zachować zdrowie. Jednym z najskuteczniejszych sposobów spożywania tego pokarmu jest woda z rodzynkami, która zapewnia następujące korzyści:

Oczyszcza nerki
Poprawia pasaż jelitowy
Pomaga oczyścić krew z toksyn
Zmniejsza bóle żołądka
Oczyszcza wątrobę, eliminując ewentualne toksyny

I właśnie w tym ostatnim punkcie ten napój jest najbardziej skuteczny, ponieważ jest idealny dla osób z problemami z wątrobą i stłuszczeniem wątroby; ponadto rodzynki są wysoce skuteczne jako naturalne przeciwutleniacze ze względu na swój naturalny skład.

Będziesz potrzebować:

150 gramów rodzynek.
2 szklanki wody.

Metoda:

Wszystko, co musisz zrobić, to umieścić rodzynki w pojemniku i dodać trochę wody. Gotuj przez 20 minut i pozostaw do namoczenia na całą noc.

Możesz pić go następnego ranka, ale dla szybszych efektów lepiej pić go na pusty żołądek.

Udostępnij dalej ten artykuł niech pomaga innym.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk