Trening do Wiosny – Plan na 12 Tygodni – Działaj

joga i jej cwiczenia

Jeśli twoim celem jest zrzucenie tych kilku dodatkowych kilogramów i poprawa sylwetki, istnieje wiele sposobów, aby to osiągnąć, ale nie wszystkie z nich przyniosą oczekiwane rezultaty tak szybko i skutecznie, jak te, które dziś odkryjesz w tym artykule.

Długość twoich treningów i liczba różnych ćwiczeń, które wykonujesz, nie są kluczowymi czynnikami, które przyczyniają się do utraty wagi, ale ćwiczenia, które wybierzesz, będą miały ogromny wpływ na wynik. Aby uzyskać najlepsze wyniki, nie musisz wykonywać długich sesji cardio ani spędzać godzin na joggingu.

Zamiast tego spróbuj poprawić swoją siłę, kondycję i skład ciała. Oprócz osiągnięcia znacznie szybszej utraty wagi, ten rodzaj treningu na dłuższą metę poprawi metabolizm, zwiększy wytrzymałość beztlenową, wzmocni mięśnie i pomoże osiągnąć szczuplejszą, silniejszą sylwetkę.

Dodatkowo korzyści płynące z tych ćwiczeń obejmują poprawę funkcji kości i stawów, zdrowe serce i płuc, trawienie i funkcje mózgu. Badania sugerują, że może pomóc w zapobieganiu i leczeniu cukrzycy typu 2 poprzez zmniejszenie trzewnej tkanki tłuszczowej i poprawę wrażliwości na insulinę, a także poprawę zdrowia układu sercowo-naczyniowego poprzez obniżenie ciśnienia krwi i zmniejszenie częstości akcji serca. poziom cholesterolu i trójglicerydów.

Niedawno przeprowadzone badanie, w którym zbadano wpływ tego rodzaju ćwiczeń na ograniczenia metaboliczne związane ze stłuszczeniem wątroby, wykazało, że 12 tygodni treningu znacznie obniżyło poziom tłuszczu, żelaza i insuliny u badanych.

Można te ćwiczenia wykonywać co drugi dzień do 30 minut przez pierwszy miesiąc. Póżniej zwiększ o 10 minut. Nie wykonuj czegoś na siłę, jeśli danego dnia nie masz siły lub przetrenowałaś się poprzedniego dnia. Pij dużo wody i ciesz się życiem.

1.Nie musisz od razu skakać Zrób jeden krok do przodu i zrób przysiad i tak aż będziesz mogła iść dalej.

2.Ćwiczenie z krzesłem. Wystarczy, że na początku podniesiesz do góry pośladki i to już będzie duży sukces.

3.Prostrzego ćwiczenia nie ma…można sobie wsiąść w dłoń butelki wody i tak z 5 minut. Później do przodu i do tyłu. Mega efekty już będziesz widzieć po pierwszym miesiącu.

Obserwuj mojego bloga, będzie więcej ćwiczeń i porad, a już w tym tygodniu napiszę artykuł o cukrzycy typu 2 i jak nią walczyć.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk