Twoja szyja wygląda młodziej – to jest po prostu niesamowite

piękna i gładka skóra - jak to zrobić

 Twoja szyja wygląda młodziej – to jest po prostu niesamowite. Zazwyczaj koncentrujemy się na twarzy dla upiększenia. Jednak szyja zbyt często jest ignorowana ..

Platysma – mięśnie szyi nazywane,  w rzeczywistości nie są przyczepione do kości i więzadeł w ciele i dlatego ciężko jest ujędrnić szyję.

Aby temu przeciwdziałać, wiele osób będzie próbowało nakładać kremy i inne produkty chemiczne, ale tylko dzięki poprawnemu stylowi życia, pielęgnacji skóry i aktywności fizycznej, młoda wyglądająca szyja będzie jędrna.

Oto kilka naturalnych sposobów na młodzieńczą i piękną skórę.

Wykorzystanie witaminy C

Znanym źródłem przeciwutleniaczy jest witamina C. Naprawdę korzystne jest przyjmowanie doustnych suplementów 1500 mg dziennie. Witamina C może naprawdę zwiększyć efekt zgodnie z badaniami. wiem coś o tym, bo sama stosowałam raz dziennie 1500 mg.

Wypróbuj dodatek kolagenowy

Co to jest kolagen? „Kolagen jest częścią tkanki łącznej, która w skórze pomaga w jędrności, giętkości i ciągłej odnowie komórek skóry” – czytamy w News-Medical. Stwierdzono również, że kolagen jest niezbędny dla elastyczności skóry.

Tak więc, naprawdę skuteczne byłoby przyjęcie prawdziwego suplementu kolażowego. Spożywaj kwasy tłuszczowe przed snem. Spożywaj pokarmy bogate w kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, takie jak łosoś, sardynki, awokado, szpinak, siemię lniane, pestki dyni itp.Wszystko przed snem.

To dlatego, że te kwasy tłuszczowe są używane do produkcji kolagenu i odbudowy komórek skóry. Około czterech godzin przed snem spróbuj zjeść tą żywność.

Oczywiście do tego wszystkiego jest potrzebny trening i nawodnienie skóry czyli tak 2 litry dziennie. Ja nigdy nie używam żadnych pudrów czy makijażu, a to od tego najwięcej niszczy się skóra nie tylko na twarzy, ale również na szyi. Przecież każdy z was będzie miał lat 50, ale nie każdy z was o tym myśli. Czas szybko leci i po 40 – stce ludzie dopiero sobie zdaja sprawę, że metabolizm nie ten, że ciało robi się wiotkie i że nie są już tacy sprawni jak kiedyś. Chora tarczyca czy cukrzyca typ 2.

Ja mam 44 lat i mam jędrną skórę, bez cellulitu, bez żadnych chorób, wszystkie moje wyniki są pozytywne, ale ćwiczę 6 razy w tygodniu po 40 min. I tego będę sie trzymać do końca. A ty jaką decyzję podejmiesz? Siedzieć i tyć czy w końcu zawalczyć o siebie??

Jeśli chcesz zawalczyć o siebie to napisz do mnie! 

KLIKNIJ TUTAJ I DZIAŁAJ!

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk