Oczyść ciało – pozbędziesz się nie tylko Kilogramów

ryż

Oczyść ciało – pozbędziesz się nie tylko Kilogramów. Jak już dobrze wiesz, żyjemy w takich czasach, że trzeba zdrowo się odżywiać i intensywnie ćwiczyć, gdyż toksyny gromadzą się w naszych ciałach i wpływają na funkcje życiowe. Wypłuczesz wszelkie toksyny, aby pomóc swojemu organizmowi prawidłowo funkcjonować. Obecnie dostępnych jest wiele zaawansowanych metod detoksykacji, więc pozostaje tylko wybrać ulubiony i kontynuować. Ale nic nie jest tak skuteczne, jak metoda detekcji ryżu.

Tutaj kliknij po dietę i trening!

Użyj tyle brązowego ryżu, ile liczysz lat. Na przykład, jeśli masz 30 lat, użyj 30 łyżek stołowych brązowego ryżu.

Opłucz dobrze i umieść w słoiku.

Wlej gorącą wodę, załóż pokrywkę i pozostaw ją w lodówce. Następnego ranka ODCEDZ płyn. Gotuj łyżkę ryżu na 3-4 minuty bez dodawania soli. Używaj zwykłej wody. Zjedz ugotowany ryż  najlepiej NA CZCZO.

Zalej gorącą wodą pozostały ryż w słoiku i przechowuj w lodówce do następnego ranka. Procedura jest prawie taka sama jak po raz pierwszy.

Powtarzaj leczenie oczyszczające codziennie, aż skończysz ryż. Sekretem tej metody jest krystaliczna struktura ziaren ryżu. Moczenie ryżu usuwa pęcznienie skrobi i ziaren. W ten sposób ryż jest trawiony w jelitach, a nie w żołądku, dzięki czemu bardzo dobrze się wchłania się.

Ta metoda umożliwia uwalnianie toksyn, metali ciężkich i chemikaliów z jelit, naczyń krwionośnych, stawów i innych części ciała. Metoda detekcji ryżu reguluje metabolizm i wagę. Ten zabieg sprawi, że będziesz wyglądać zdrowiej i młodziej.

Aby uzyskać optymalne wyniki, dietetycy mówią, że po zjedzeniu  ryżu rano, nie należy nic jeść ani pić przez co najmniej 3 godziny.
Czyszczenie ryżu eliminuje bóle ciała, w tym ból pleców, szyi i stawów. Może minąć trochę czasu, zanim w pełni dojdziesz do siebie, ponieważ wyniki nie pojawiają się natychmiast. Proces oczyszczania rozpoczyna się w ciągu dwóch tygodni i na pewno go zauważysz. Twoje ciało wydala toksyny z moczem i kałem. Nie panikuj, jeśli twój mocz zmienia kolor i staje się niewyraźny.

Ciesz się swoim pięknem i zdrowiem. Po zakończeniu zabiegu detoksykacji ryżu twoje ciało rozpocznie proces samooczyszczania, który potrwa kilka miesięcy. Po zakończeniu całego procesu będziesz zaskoczony wynikami.

Pamiętaj, że powinieneś wypijać co najmniej 2 litry płynów dziennie. Woda i zielona herbata to najlepsza opcja.

Tutaj kliknij po dietę i trening!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk