Trenuj ze mną Brzuszek – VIDEO 5 Ćwiczeń

Trenuj ze mną brzuch

Trenuj ze mną Brzuszek – VIDEO 5 Ćwiczeń.  Jak już sami wiecie nie tylko dieta pomaga na spalenie tłuszczu z brzucha. Dieta to 70% sukcesu, ale z połączeniem treningowym. Napisze dziś jak wykorzystać poznane reakcje naszych organizmów aby osiągnąć sukces. Jeśli chcesz czytać dalej musisz wiedzieć, że sama wiedza nie wystarczy.  Odpowiedzialność za jakość Twojego brzucha spoczywa na Tobie.

Trening o dużej ilości powtórzeń pozwala co prawda wyrobić wytrzymałość, ale z budowaniem mięśni niewiele ma wspólnego. Oczywiście, jeśli starczy wytrwałości, to uda się zgubić trochę wagi, ale niekoniecznie tej, o którą chodzi. Ograniczając jedzenie tracimy wagę i jest to naturalne, ale w pierwszej kolejności ubywa nam tkanki mięśniowej, a nie tłuszczowej. Wiele z was o tym nie wie i codzienne ćwiczy ten brzuch wykonując po 1000 brzuszków. Do tego kupujecie diety on-line z 1000 kcal i czekacie na cud.

Co ważniejsze, bardzo dużo osób umiera już po 50 – stce i bardzo otworzyła mi oczy na to, że nadwaga – zwłaszcza nadmiar tłuszczu trzewnego to coś więcej niż tylko problem z wyglądem. Nadmiar tłuszczu brzusznego może być najczęstszą przyczyną zawałów serca, wylewów, cukrzycy i nowotworów i w ogromnym stopniu może przyczyniać się do epidemii choroby Alzheimera, depresji, a nawet chorób zapalnych i autoimmunologicznych. W istocie, wyniki najnowszych badań wykazują, że tłuszcz brzuszny całkowicie różni się od innych tkanek tłuszczowych. Powstaje z komórek macierzystych innego typu niż tłuszcz innych części ciała.

Jadanie zbyt dużych ilości jedzenia powoduje zmianę w zachowaniu naszych genów – i wprawia w ruch błędne koło: im więcej tłuszczu brzusznego zyskasz, tym trudniej jest przestać jeść. Takie słowa usłyszałam na jednym z wykładów od lekarzy, którzy zajmują sie tym problemem od wielu lat.

Weż sobie te słowa do serca i naprawdę pomyśl o swoim zdrowiu, swoim brzuchu i problemach zdrowotnych. Zrób sobie badania podstawowe tylko na cholesterol, a profil lipidowy możesz u mnie na stronie i jesli będzie podwyższony to zgłoś sie do mnie po dietę i trening indywidualny.

Zgodnie z wytycznymi Polskiego Forum Profilaktyki prawidłowe wartości lipidów u dorosłej osoby powinny wynosić:

  • Cholesterol całkowity – mniej niż 190 mg/dl (5 mmol/l)
  • Frakcja LDL – mniej niż 115 mg/dl (3 mmol/l)
  • HDL (dla mężczyzn) – ponad 40 mg/dl (1 mmol/l)
  • HDL (dla kobiet) – ponad 45 mg/dl (1,2 mmol/l)
  • Trójglicerydy – mniej niż 150 mg/dl (1,7 mmol/dl)

 

Teraz trening na brzuszek, który zawsze możesz go odtworzy na youtube i zapisać go sobie. Subskrybuj mój kanał, aby być ze mną na bierząco. Zrób na początek 2 serie po 15 powtórzeń.

Po więcej informacji napisz do mnie na 

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

 

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk