Trening Pleców i Ramion – Video

Trening na plecy - Zestaw ćwiczeń

Trening Pleców i Ramion – Video. Przyczyny bólów pleców są wieloczynnikowe. Najczęściej są efektem nieprawidłowego stylu życia: siedzącego trybu życia, nieprawidłowej postawy ciała, braku ruchu, a także różnych schorzeń układu kostno stawowego, mięśniowego i wielu innych. Wiadomym jest, że najskuteczniejsza metoda prowadzącą do redukcji dolegliwości bólowych jest prawidłowo prowadzony trening w domu lub na słowni. Jedną z nowych metod wykorzystywanych do treningu mięśni jest własnego ciała – ćwiczenie 3.

Najtrudniejszą rzeczą w odchudzaniu jest to, że nie możesz celować w konkretne miejsce i pracować, aby stopić tłuszcz z tego konkretnego obszaru. To dobrze zaplanowane trening całego ciała, aby spalić tłuszcz i zauważyć ogólne wyniki. Podczas gdy większość ćwiczeń koncentruje się na zaciśnięciu i tonizowaniu żołądka, ramion, kończyn i nóg, plecy są jednym z ignorowanych i trudnych miejsc, w których tłuszcz się odkłada i tworzy wiotką warstwę na mięśniach, powodując zawstydzenie biustu wybrzuszenie i bułkę najfatalniejszy. Ale tutaj są klasyczne ćwiczenia tonizujące ciało, które pomogą Ci obnosić silne, dobrze zdefiniowane i wyrzeźbione plecy i ramiona w bardzo krótszym czasie.

Ćwiczenie jest częścią strategii eliminacji tłuszczu w dolnej części pleców czy ramion, ale nie jest to jedyna strategia.

1.Ćwiczenie ze sztangą. Stopy są złączone, pośladki wypięte do tyłu, plecy pochylone do przodu. Sztanga 4kg, a obciążenia po bokach 1kg. Zrób 4 serie po 15 powtórzeń.

2.Trening an ławeczce ze sztangą. Bardzo dobre ćwiczenie na ramiona, ale angażuje plecy. Klatka piersiowa jest dociśnięta do oparcia. Obciążenie może być na początek lekkie po 2 kg po bokach lub nic nie może być. Zrób 3 serie po 15 powtórzeń.

 

3.Plank w Podporze to jeden z najcięższych ćwiczeń. Plecy muszą być proste, brzuch wciągnięty, a pupa ściśnięta. Zrób 3 serie na każde ramię po 10 powtórzeń.

Czy wiesz, że zaczynając od jednego ćwiczenia w domu codziennie możesz zwiększyć swój metabolizm i zmniejszyć swój ból w kręgosłupie. Zacznij od ćwiczenia 3 i rób go codziennie zwieszając ilośc powtórzeń z tygodnia na tydzień.  Zobaczysz, że efekt przyjdzie już po miesiącu. Tylko musisz chcieć zacząć coś robić.

Powodzenia

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk