Treningi w Domu – DIETA – NIEWIARYGODNA PRZEMIANA

dieta gosia klos mataleo eu

Treningi w Domu – DIETA – NIEWIARYGODNA PRZEMIANA. Otyłość jest chorobą, która dotyka coraz większej populacji wszystkich mieszkańców Ziemi. Szacunkowe dane w tym zakresie wskazują między innymi, iż otyłość ma charakter epidemiczny. Często jednak problem ten jest lekceważony przez wiele osób, z uwagi na fakt, iż sama otyłość nie od razu niesie ze sobą wszystkie negatywne skutki.

Razem z moja klientką na konsultacji wyznaczyłyśmy sobie cel – schudnąć i wzmocnić ciało – i cały czas do tego dążymy. Magada schudła 13 kilogramów, ale cały czas pracujemy nad wzmocnieniem ciała, jędrnością i płaskim brzuszkiem. Odchudzanie to proces, ad którym trzeba cały czas pracować. Niestety, ale  bardzo często dostaje od Was wiadomości, że chcecie szybko i tanio. To nie u Mnie. Ja pracuje z pewnymi zasadami, do których trzeba przystosować, a efekt będzie gwarantowany!

Mądre odchudzanie jest najzdrowsze..zapamiętaj. 

Problemem waszym jest objadanie się i  jest reakcją na smutek, strach, stres, złość i ma wypełnić pustkę. Tak jest u większości moich klientek.  Zaburzenia TE  prowadzą do poważnego wyniszczenia organizmu, a cechą wspólną dla nich jest obsesja na punkcie jedzenia. Otyłość, oraz związane z nią choroby, stają się WIELKIM MARKETINGIEM dla koncernów  spożywczych. Zarabiają krocie na waszej niewiedzy..a Wy i tak za parę lat zachorujecie na cukrzycę lub twoje nadrzecze wysiądą po 2 latach, a o tarczycy już nie wspomnę.

Spożywanie zbyt małych lub zbyt dużych ilości pokarmu może wywierać ogromny wpływ na ludzką psychikę, gdyż poszczególne składniki żywienia powodują istotne zmiany w biochemii mózgu, a te rzutują na proces myślowy oraz zachowania. Gdy w organizmie wyczerpią się zapasy tłuszczu, człowiek staje się zły i smutny..

Dobrze skomponowana dieta, bogata w składniki mineralne oraz witaminy, jak i również terapia trenera – psychologa, która wzmacnia poczucie własnej wartości, walka ze stresem oraz negatywnymi emocjami może przyczynić się do lepszego efektu zrzucenia z wagi. Nie raz zamieniam sie w psychologa i tłumacze wiele aspektów dotyczące odchudzania.

Takim aspektem na który kładę nacisk w diecie dla osób z nadwagą, to produkty bogate w błonnik ponieważ frakcje rozpuszczalne błonnika utrudniają wchłanianie glukozy w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu zmniejsza się wydzielanie insuliny. I to własnie dodałam do diety Magdy, gdzie własnie widać na załączonym obrazku.

Do tego bardzo ważnym elementem jest odpowiedni trening. Magda boryka się z różnymi chorobami ( a kto się teraz z nimi nie boryka ) na które trzeba było uważać podczas układania treningu. WSZYSTKO UKŁADAM INDYWIDUALNIE.

Jeśli i TY chcesz podjąć wyzwanie, zadzwoń do mnie – czy chcesz za parę lat mieć 20 kg więcej? DZIAŁAJ! 

Anglia – 00447825268743 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk