Trening dla Leniwych na Brzuch i UDA – Gosia Klos

Trening dla Leniwych na Brzuch i UDA – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Wykonaj ten trening w domu  2-3 razy w tygodniu, pozostawiając co najmniej jeden dzień na odpoczynek. Każdy ruch jest ćwiczeniem „złożonym”, co oznacza, że jest skierowany na wiele grup mięśniowych, dzięki czemu uzyskujesz naprawdę wielką metamorfozę w swoim ciele! Odpoczywaj przez 30 sekund po każdym zestawie ćwiczeń.

Pamiętaj, że każdy trening musi być poprzedzone krótką rozgrzewką mięśni, stawów i ścięgien, około 10 min. 

1.Przysiady z obciążeniem. 

Ćwiczenie działa na mięśnie  czworo-głowy, pośladkowe, brzucha, ramion.

A. Stań w rozkroku, trochę szerszym niż szerokość bioder. W Ręce chwyć po 2 kg. Brzuch wciągnięty, plecy proste. Wykonaj półprzysiad tak, aby kolana nie wyprzedzały stóp. Wróć do pozycji wyjściowej z jednoczesnym napięciem mięśni pośladkowych.
B. Kiedy robisz wyprost do góry, ramiona unieś do góry. Wróć do pozycji początkowej. Zrób 3 zestawy 15 powtórzeń.

2.Skłony do przodu.

Ćwiczenie działa na ramiona, biceps, abs, ścięgna, pośladki.

A. Stań w niewielkim rozkroku, ręce wzdłuż tułowia. Stojąc na jednej nodze, pochyl się do przodu i prawie równolegle do podłogi, utrzymuj swoje ciało w w jednej linii. Ciężar po 2 kg na stronę. Możesz trzymać się krzesła na początek. Podnieść prosto lewą nogę za sobą, tak, aby  ciało tworzyło literę T.
B.Przytrzymaj chwil i wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj 15 powtórzeń na każdą nogę, a następnie przełącz strony i zrób to samo. Zrób 3 zestawy.

3. Wejście na step.

Ćwiczenie działa na  mięśnia czworo-głowy, ścięgna, brzuch, pośladki, biceps.

A.Plecy proste, klatka do przodu. Stań  lewą stopą na wytrzymałej ławie lub stepie, a w każdej ręce trzymaj po 5 kg.
B. Wejdź prawą nogą na step lub ławkę. Równocześnie podciągnij ciężary w stronę ramion. Wróć do pozycji początkowej. Wykonaj 15 powtórzeń, a następnie przejdź na  lewą stronę i powtórz. Zrób 3 zestawy.

4. Krzyżowe wykroki.

Ćwiczenie działa na biodra, tyłek, mięśnia czworo-głowego, ścięgna, abs.

A. Stań w niewielkim rozkroku, ręce wzdłuż tułowia. Weź gigantyczny krok po przekątnej na lewą nogę i przesuń go w prawo. Kolano nie wychodzi po za palce od nóg.
B. Powróć do pozycji początkowej. Wykonaj 15 powtórzeń, a następnie przełącz strony i powtórz to samo ćwiczenie.. Zrób 3 zestawy.

Trening dla Leniwych na Brzuch i UDA – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Należy pamiętać, po ćwiczeniach muszą być ćwiczenia rozciągające Prawidłowo przeprowadzony stretching wpływa korzystnie na szybkość i siłę skurczu mięśnia, a także na precyzję ruchu. Ćwiczenia te nie wymagają wysokiej sprawności fizycznej ani specjalnych przyrządów czy przyborów. Mogą być wykonywane w ciągu całego roku przez sportowców, ludzi starszych oraz przez wszystkich, którym zależy na dobrym zdrowiu oraz samopoczuciu.

ZACZNIJ DZIAŁAĆ 😉

Proszę o udostępnianie artykułu – każdemu może się przydać – dziękuje. 

I tu wszyscy maja problem. Dlatego ważne jest abyś zgłosiła się do mnie i zaczęła swoje odchudzanie we właściwy sposób.

Jeśli masz problem z otyłością, napisz do mnie. razem będzie szybciej!

Kliknij Tutaj >>>m.klos@mataleo.eu<<<

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk